Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Nekem is 03-as R1-m van és a nyáron vettem egy váltót amit kompletten kicseréltünk. Jól is működött, de decemberben kivittem a motort egy körre és 2.-ban rántott egyet! Ez a speciális olaj amit írtál tudja vajon még orvosolni ezt a kezdetleges problémát? Mi a neve ennek az olajnak? Köszi!
Az első 6-8 biztos reszelt,ez nem vitás.
Arra lennék kiváncsi,van-e gyári,km mennyi,mert van szórás rendesen.
igazatok van,elneztem
gondolod? akkor a lista rossz.
mille gepe sem 07 sem 08 as
Csak 4 helyre van kiírva.
2007-2008
az
csak kivancsi lennek evjaratokra is
nem az én eszem jött meg hanem egy kereskedésnek ment el, hogy üzletet kötnek velem
Már 3000km-nél is csinálta?
na mivan, mégis jó az R1? megjött az eszed?
üdv! kinéztem a ceglédi yamaha zakar-nál egy metálfeketére fényezett oldalcsúszot 2003-as R1-et 30.000km-el öhlins kormánygátló és fekete karbon akra tri-ovál dob. Nem ismeri fel véletlen valaki a sajátjaként? és mondana pár szót róla..
3000 km-rel lett véve és most 30.000 km van benne és nem roszabbodott......ezért nem értem...
Szeva!

Van erre egy speciális revitalizáló olajunk próbáld ki sok yamahásnak a szervizünkben bevált! a 10w40 1l 3500ft a 10w60 3980ft Ha kérdésed van az adatlapomon megtalálsz!
Tényleg csak felx, de 40.000-et elmegy.....jó mínőség a gyárija.
Ez a 2002-esnek szériahibája volt. Nekem amíg nálam volt nem jelentkezett, de olvastam róla annak idején.
váltóóó
tipikus.....
Váltó baj lesz a bibi.A második sebesség fogaskerekeinek "kapcsolókörmei" kopottak és azért csinálja.Következő lépésként(néhány száz vagy ezer km) ki fogja dobálni a másodikat... Legalább is szerintem.Én már jártam így, igaz nem R1-el,hanem RR-el.
De ha szerencséd van,akkor egyszerűen nem húzod be neki jól a kettest és amig a körmök nem kapcsolódnak össze rendesen,addig csinálja.
Üdv ! Tud-e valaki valamit róla hogy 2002-es R1 második sebességi fokozatban néha mondhatni ritkán ránt 1-et vagy 2-őt a kigyorsításkor.
Ezt miért csinálja vagy mi okozza ? Egyébként állapota nem rosszabodott elejétől kezdve ezt csinálja !Nem a lánc és a lánckerekek a hibájai az biztos ! Segítségeteket előre is köszönöm !
Köszi!
Üdv! Nem tudtok 03-as R1-hez matricaszettet?
Ezért sajnáljuk válság idején olyan őszintén a szegény kereskedőket... Hidd el, már új szelek fújnak! Menj be egyszer, ha arra jársz és érdeklődj akár csak egy esőruha iránt. Lesz ott kávé meg duma stb...
Egyébként láttam, hogy jártál Pannonia-ringen. Ha bogláron jársz és megkeresed az Öreglaki Istvánt, akkor feléből is tudsz menni a GSX-R napokon és biztosan lesz egy pár rendezvényük a Balaton-Ringen is. (az meg ugyebár nekünk egy köpésre van-lesz v.mikor...)
erővágó vagy a nittelő szerszám megfelelő csapja is jó. Utóbbi a legszebb megoldás