Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy legyen
Még 1x elnézést, talin mindenki vendégem 1 liter 100-asra D:
Külömben én is most kezdtem fórumozni mert sok jó ember van itt:))
Fasza gyerek vagy!
Szia Zema:)
Teljesen igazad van ugyanis egyre több a "takonyóru"forumozó akinek fogalma sincs a motorozásról és mindenbe beleszól.
Viszont elég kevés az én korosztályomból való motoros:(
Ebbe viszont teljesen igazat adok nekek'beköszönés'.
Irjon mindenki magáról valamit!
Bala.
Elnézést emberek!

Sziasztok!

Kőrösi-Fehér István vagyok, körzetem 21.ker és Szigetszentmiklós, 24 éves puha moha vagyok, párommal élünk halunk a motorozásért, középszinten motorozunk, és szeretnénk aktív tagja lenni az R1 fórumnak.. Reméljük lesznek talik és szezonnyitó túrák.
Láttam,hogy időmérőről van szó!
Csak a crono-ra irtam,hogy az miért is szar?
csípőfogó....az kell neked ....csípőfogó!
időmérő baszki....időmérő.... olvasol vissza oszt ez kiderül pikpak!iga zema?pikk pakk!
Miért,mi baj van a gpcrono-val,.....a fokozatkijelzővel?
Függetlenül attól,hogy dangeres.
Én még nem hallottam rá semmi panaszt,sőt a többire sem.
Bár az is igaz,hogy drága hely.
Ez egy 20-as volt cakklipakkli.
Vevő-adó-minden.
Egy dolgon lehetne változtatni, h a kijelző, és a vevő közti kábel jobb lenne ha széthúzható lenne.
Szia! olvass vissza, és használd a keresőt, kb. 100X leírták/leírtuk már!
NEKEM +1 fogaskerék van, jó?
Te ezt nem tudhatod, ehhez nem érthetsz. Mert most mindkét oldalon vannak fogaskerekek, amik az órát, meg az telefontöltő hajtják.
jujj de gazdag vagy.....leszünk barátok?
Google a város neve. Neten is fent van...
abból kiindulva hogy milyen gyors csávókám vagy ,elég nagy lehet a házikó!biztos megvan vagy 500nm.jo a szayerg időmérő,sőtttttt..........olcsó is!nem ugy mint a dangerban kaphato gagyi viszont semmire sem használhato,ellenben méregdrága gpchrono!
Cím kellene, mi?
Nekem a kocsi nem volt bent (nem fér be...), így adjatok hozzá még 150 lovat, szóval vhol én is 520 körül járok...
Az K1300, vagy mi?
Nekem Spidi JP3 HydroBack van. Ez a második egyrészes ruhám, az előző is Spidi volt. Van benne már egy esés a Ringen, és két szezon pályázás (csak ott használom az 1 részest) Chrissnek igaza van, a Dainese, és a Spidi a legjobb. A perforált egyrészes Spidi ruhák komfortérzete szerintem kimagasló, én nagyon jól érzem magam benne. Az eséskor a térdhajlat része elszakadt, kb. 2 centis helyen az egyik varrásnál, de azt Cölöp rendberakta, egyébként csak pozitív a vélemény. Nyáron nagyon jól szellőzik, testresimul, könnyű, mosható hálós bélés, stb...
Akkor vegyél nagyobb lakást is. Szerintem.
Szevasz pöcs!
Vettem Száyer Géza féle cuccot.
0:21:15 alatt futom körbe a lakást.
Szia!

Megvan. Vhol... 50e-ért a tiéd!
Megkeresem, és ha megvan odaadom. Nekem nem kell.
36-ért? lol.
Bárki legyártja max egy 10-esből, a maradékon benzint vegyél!