Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+1 fogaskerék!?minek?nem elég a gyári?hová teszel bele még egy lánckereket?mert hogy az lánckerék,és nem fogaskerék,teeeeeeeeeeeeeeee.............
A forgalmiban...
A pályamotorozás topicban érdeklődj! Ott több ember is rendelt, és használja.
Nincs felháborodás, csak 1 héten belül kb. 5 új nick jelent meg, akiket én nem ismertem. Persze lehet, h ez az én hiányosságom. Mert régen ez úgy ment, h "sziasztok, ez és ez vagyok, van egy R1-em, a jövőben sűrűbben írok ide, és amúgy meg mit tudtok erről és arról a cuccról" Persze új arcokra is szükség van, főleg ha azok jó fejek, és még motorozni is tudnak.
Hi Chriss!

Jah, ritkán vagyok mostanában. Kevés a szabadidő, és azt is inkább próbálom nem a számítógép előtt tölteni. Motorral sem nagyon foglalkoztam, mármint semmi extra változtatás. +1 fogaskerék hátra, oszt ennyi idénre. Meg lőttem egy új köridőmérőt.
Köszönöm:))
az lesz az első dolgom :D
Szega speede85!
Ha felszerelted a kapaszkodót rakjál fel fényképet légyszííííííííí!
VIVA MÁTRA!
hy irtam mailt
sziasztok!
ha esetleg valakinek valami kell:
http://www.kepesmotor.hu/korma...
buék!
A Mátrában tanulta,ott jók a tanárok.
köszönöm
Jól fekteted az Ügynököt... néztem a képeken.
B.U.É.K
Én még nem állok ilyen jól a tavaszra való felkészítéssel. Gumikat már beszereztem, de ezen kívül még csak egy lambdaszonda kiiktatót vettem. Azt is csak, azért mert kivettem a 2. katalizátort is a Z-ből, ami rögtön a leömlők után volt. A sportdobbal és ezzel a kis alakítással már nagyon nyitott lett a rendszer és kéne neki a több anyag, coommanderre meg nem akarok áldozni egyelőre, és így maradt ez az olcsó megoldás, ami 10-15%-os fogyasztásnövekedéssel jár, de remélhetőleg érezhető lesz a változás. 2 hónapig rá sem néztem a motorra de, már egyre kevésbé bírok magammal.
Közben voltam a reptéren, ja vezettem vazzeg....
Minden büszke R1 tulajnak Balesetmentes és bemérésmentes Boldog Új Évet!
Szia Attila!

Boldog Új Évet Neked a családnak és R1 falva lakóinak!

Vettem fokozatkijelzőt,már csak fel kell szerkeszteni és felprogramozni.
Fékolajcsere,....sportlégszűrő már benne van(K&N),olaj(Motul),gumi,előre-hátra és tavasszal GO
Dehogy targoncázik, csak rajoskodik a fórumon vele Íccakai árufeltöltő de a big bang felextrázva már ott figyel neki a garázsban
Vezettél?
Fasza volt akkor!
füred, ladi, szalai, meg a fekete sanyiékkal.
Merre voltatok az éjcaka?
Buék Gabiiiiiiiii meg mindenkinek
Jóóóóóóóóóóó reggelt dávidka.Hasadra sütnek a felhők!
B.U.É.K.
Köszönöm a válaszokat az ALPINSTARS kérdésemre.
Megtaláltam:))