Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komolyan erre vágysz?
1millaert tudnek 2003ast ,+vam +afa+reg ado,gondolom nem eri meg neked,ja es 29000km
VTR SP 1-et.
mit neztel?
Hi Bala!
Nem vettem,csak elmentem megnézni.Még megálmodom mi lesz... Tavaszig még van idő.
Megnéztem egy Amcsi tesztet róla, és igen csak veri a többi motort, max az alkatrész árai lehetnek gondok... én vennék csak sajna nem R1.....

Meg várni kell vele, hogy kicsit kiforjon..
Sziasztok ,nem igazán ide vág csak kíváncsi vagyok a véleményetekre... BMW S1000RR mit szóltok hozzá?
Halihó!
Vettél mocit?
en is igy vagyok ezzel,ezert vagyok en a gyorsabb
Igen ez nekem is eszembe jutott ,csak a színük nem stimmel. Ha borostyán sárga a helyzetjelző az is rossz meg ha fehér az index az is! Max 2pici izzó vagy led ,de az már macera! Na ezért van még mindig a gyári... Ami a képen levő R1esen van az jól néz ki csak azzal úgy járok mint a hátsóval: Csak én tudom ,hogy ott van! Sötétbe látszik csak az nem hogy merre...
viszont tehetsz bele dupla izzoszalas egöt es akkor jut is marad is.
kis indexnel van ugy hogy autosok motorosok nem latjak
Hmmm... Nekem tetszik... Nekem hátul a lámpába van ,elöl meg a gyáriak vannak és már régóta tervezem ,hogy kiváltom. Bár ezzel megszűnik a helyzetjelző is ami szerintem az R1 karakterét adja szemből ,a ZZR1400ason kívül nemigen van más motornak elöl 4lámpája... Nekem ez nagyon bejön!
50ert mart a hires valter moto rendszamtartot is kapsz
vagy ezt

http://cgi.ebay.de/Kennzeichen...
Hello! Egy 2004es R1 hatsolampa mereteket tudna irni valaki?Megkoszonnem!
Hát, ha kell a cucc...
Megkésve igaz, de, én BUÉK minden régi és új R1 bubusnak!
Köszi !
Azért nem gondoltam ,hogy ingyen legyen.
Az adatlapomon van a telefon számom ,ha megcsörgetsz visszahívlak és megbeszélhetnénk a részleteket.
mármint ha megvan, ingyen odaadom...
Szia!
Köszi a lehetőséget ,de ennyiért nem élnék vele!
Jut eszembe, magamról még nem írtam...
Kétszeri Nándor (gondoltad volna?), 32 éves. Tanúvédelmi program alapján a helyi mekiben élem életem, de a kormány pénzel és ebből etetem a lovakat.
Szeretem a pályamotorozást(P.Ring), de még nem megy... lsd.:képek
Remélem idén találkozunk párszor a Hungaroringen, de az elmúlt kb. öt alkalommal mindíg közbejött v.mi és nem érte oda...
Széles utat mindenkinek az idei évre, csak nekem kívánjatok v.mi mást, mert ez tavaly sem jött be
K1200S, azóta kissé leírva
Ugyan már újra duruzsol, de első fék híján még nem nagyon mertem motorozni vele
Ha értesz a motorokhoz, akkor szívesen barátkozom.
De komolyan, ha v.ki tud gyári BMW alkatrészeket K1200S-hez jóárasítva, akkor szóljon mert annyira azért nem vagyok "gazdag" és az R1 sincsen manapság v.mi jó formában
Szia!

Engem gyakran ott esz a fene Siófokon...
Tavaly már majdnem összejött a találkozó, (bár én nem iratkoztam fel, mert még egészen új voltam a fórumon).
Ha idén lesz kezdeményezés, akkor jelzem, hogy napnyugta után bármikor ráérek!