Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia azt megköszönném :)

shapy21@gmail.com
Hello!

Addj mail címet és küldöm rá a beállítást, sőt van teljes szerelési könyvem is robbantott rajzokkal..


BUÉK a Bandának :D

Mézes pálesz
Ja igen, és BUÉK mindenkinek :) ez lemaradt
Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki, vettem egy Yamah R1-est 2005-ös és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom az órát beállítani rajta a műszerfalon?
BÚÉK!
Lassan kezdek Óévet búcsúztatni .... Ezúton kivánok minden R1 fórum tagnak kilóméterekbengazdagbalesetmentesboldogújévet!
Benne van a márkanévben ami egy feladvány. Alpin=hegy stars=csillag tehát olaszországban a hegyen a csillagvárosban Minden R1esnek B.U.é.k.
Szevasztok márkatársak.
Nem tudja valaki hol val Olaszországban az Alpinstars gyára?
Melyik városban?
Ha nem ismernélek személyesen,el is hinném,hogy targoncázol
Ááá,én ilyen kistermetű gyerek vagyok,úgyhogy nekem az 50-es a jó.

Hát nem tudom,hogy én mernék-e kintről rendelni ruhát.
Már csak azért is mert ha véletlenül nem jó méretet küldenek,vagy esetleg eltérés van az országok közti méretezésben,(márpedig van)akkor az szívás.
Jó,...persze van erre külön mérettáblázat,hogy minek,mi a megfelelője.

És ahogy én most néztem az angoloknál olyan 200.000HUF-nak megfelelő fontba kerül a T1.
Persze,most nem keresgettem részletesen.
BUÉK zsiványok.
Jövőre már három motor lesz a nyerő,és 1000-Le garázsonként.
Megyek is melózni, a TESCO-ban nyomom mint targoncás.
Ühüm! Azt hittem közelebb vagyunk méretben egymáshoz! Van egy NRG-m 54-es de kicsinek bizonyult! Kintről szeretnék rendelni T1-et de nem tudom milyen különbség lehet szabásban a 2 között! Lehet jó lenne az 54-es T1-ben? Vagy 56-os?
Mi ez a hirtelen R1 áradat? Népmotor lesz?
Manapság a két motor a menő? Összerakom már a gixert.
Zema! Khmmm...
És mindenkinek aki ezt olvassa!
Kilóméterekben gazdag és,baleset mentes új évet kívánok minden boldog YZF R1 tuljdonosnak:))
Van pénz
Sziasztok! Régóta R1 pilótaként szaggatom az aszfaltot amikor csak tehetem. A fórumot inkább csak olvasgatom. Nagyon tetszik. Minden fórumozónak és Yamaha YZF R1 tulajdonosnak Boldog Új Esztendőt és leszabályozásban gazdag utakat kívánok.
Várom a fényképeket.
Köszi.
Zema! Ezzel a képpel sokakban megfordítottad már a kést, azok közül, akik irigyen bámultak rád az R1 miatt?
Én is fényképeztem a garázsban. Cirka 517 Hp...
Azért még egy pár személyes tapasztalat a Spidihez.

Legjobb tudomásom szerint a Dainese és a Spidit emlegetik a legjobb ruháknak,...folyamatos protektorfejlesztések,stb-stb.

Kicsit-nagyon szétb@szott az ideg amikor az egyik nyári délután öltöztem be,-egy laza Mátrai szerpentinezéshez-amikor dugtam bele a lábam a cuccba szomorúan tapasztaltam,hogy vádli tájékon a belső gyöngyvászon?,varrás mentén szétfeslett,kb. egy 5cm-es darabon(nem akkor ment szét,csak akkor vettem észre)
Ugyanezt eljátszotta a jobb vállrészen is,ugyanúgy a varrásnál szétfeslett.

Amiben csak számomra az-az idegesítő,hogy ez-az overál 260.000HUF SZEZONBAN
Úgyhogy én nem ezt vártam tőle.
Függetlenül ettől,kurva jó ruha,...kényelmes meg minden.
De nekem ennyi"gondom"volt vele
Igen T1
50-es
1.75m meg kb.65-66kg
A 48-ast is próbáltam,csak abban már a zacsesz szarul érezte magát
Chriss! Látom T1-ed van! Az érdekelne, hogy milyen méretű a ruha, és te milyen magasságú, és milyen súlyú vagy?
Zema! A baloldali motoron lévő rendszámtábla tartód megvan még?Ha esetleg megvan és nincs már rá szükséged, engem érdekelne.