Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép a gép
nem ennyire vészes a helyzet, tényleg nyomatékra kell húzni, le van írva az eljárás
A két anya ami egymás felett van és a kettő között gumi gyűrű az a kormány csapágy beállítására szolgál.Mivel ezek a csapágyak kúpussak és ha ezt sikerűlt nyomatékra meghúzni én biztos megnézném ezekután nem e nyomódtak be a görgők a kosárba.Ha egy kicsit is gödrös lett akkor kuka .Nyomatékra a legfelső csavart kell meghúzni amit mindig is látsz legfelülről!Remélem egyre gondoltunk.
mint a 04-05-nek

sorry
Délutánra megmondom Neked,most nincs a közelemben a motor!

A 06-osnak 20mm-el hosszabb a lengővillája,mint a 04-06-nak.
Tehát,ha 06-osod van,akkor tuti,hogy elfér a /60,...sőt még a /65 is.

04-05-re viszont szerintem nem nagyon megy fel a /60

06
A kormány csapágyat nem tudom jol néztem-e a service manuals-ba rn12 52nm látam ma lehuztam ennyivel és mentem egy kört,de szorosnak találom a tiéden meg tudnád nézni,hogy a két csavar közöt van-e gumi alátét nem értem a lényegét mert ha a felsö rözítő anyát is annyival huzom le kilapul a gumi alátét lehet,hogy nem ott kell lennie a képen nem látom az a baj
Köszi! Chriss Nem lesz magas szerinted? Asszem megprobálom a 15-ös lánckereket elöl.Ne legyen gyengusz.
/60
Sziaztok 19/69r17 minek felel meg?hátso gumi 190/55 r17- nek
Szia

Köszönöm nekem elsőre lenne szükségem.
Hello! Nekem vannnak hátsó fékbetéteim, szinte újak...
Sziasztok!

Ha tud valaki használt vagy új gyári fékbetétet Yamaha R1 2005-ös modellbe kérem, szóljon.

Köszi
Andras
Alsóörsi motoros találkozó - A 11. Nemzetközi Harley-Davidson Fesztivál időpontja: 2010 június 16-20.
?
a 404 kinek a rajtszáma?
Teljesen mindegy,hogy hol tárolod az olajat.
Én csak tavasszal cserélem le,addig meg sem rendelem.
Mivel télen sem árt a járatás(1-2hetente)forgassa csak a régi olajat és tavasszal megkapja a frisset.
Egy kérdés, lerendelem az olajat, és cseréljem ki most, vagy majd márciusban?

megromlik vagy ilyesmi? :D

bocsi srácok kezdő vagyok, és első saját olajcserém......
én nem mertem a Hon kong-i csávótól rendelni.. szinte mindegyik e-bay on hirdet...
Nem Rossi a lényeg!
Tegnap este néztünk az angol bay-en,..olyan 95-ből itthon lenne.
160font az idom+145 a posta.Vagy valamit benéztem?
Még ha 310HUF-al szorzom,akkor sincs 95.000HUF és akkor van két idomszettem.
A postaköltség viszont meglehetősen drága ez esetben.

De ez még csak terv!
eladó
lemaradt a kep