Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló! R1-esemen (05)van egy akra dob plusz egy akra Y lecserélném two brothers dobokra az Y megtartanám nem tudja valaki passzol e az Y meg a dob?
Hát én mondtam hogy kb ettől eddig szeretném és azt mondták erre akkor ennyi meg ennyi lenne. Mert hogy nem kötelező 6 hónapig.

Viszont az a lényeg hogy januárba ne legyen forgalomba és akkor megúszom az adókat, nem ?
Hétfőn kedden járok majd feléd és ha akarod akkor jól pofán tudnálak vágni. Akarod? Na nem mintha meg szoktam volna kérdezni, hogy akarják vagy nem. Adom oszt jóóóóvan.
Én már kivonattam hó elején 6 hó.-ra, de az 1800 volt ! Emeltek?
Tisztelettem "szomszéd" :)

ma megakartalak látogattni gyalogosan kutyával csak a tejüzemnél megmakacsolta magát Voltam okmányirodába és utána jártam a dolgoknak. December elején kivonatom márc.1ig és úgy kerül 2300ft-ba. Szerinted ? Szegény gixer lassan 2 hete pihen Viszont az alatt az idő alatt befejeztem a nehézpót jogsit majd jelentkezem Kuka Lacinál
Amúgy te mikor rakod el a vasat ? 22-29ike közt egész türhető időt láttam a köpönyeg.hu-n
Ervin!

Melyik teló olajra teszed a voksodat?

De, más véleményére is nagyon kíváncsi vagyok!
Marad abból a következő cserére is bőségesen!
Tudja valaki,hogy 500ml fékolaj elég-e,előre-hátra.
Én kevésnek találom
Sziasztok van pár karbon idomom ha esetleg valakit érdekel.04-06 R1-re.
Zema!

Fölteszek egy hülye kérdést,.....hátha mégis.
Ago postán szokott küldeni alkatrészt,....szerinted?
Ez komoly kérdés?
Az importőrök oldalán fent van az összes.
Vagy google.
pumpálva gyorsabb, csak arra figyelj, hogy ne szívhasson fölül levegőt, mindig önts rá mikor elfogyna
Jó estét Urak!

Kérdés:
Holnap jön a fékolajam.

Autóban már ezerszer cseréltem,...motorban még soha.
Csak simán folyassam át rajta az olajat?(ugye motornál meg lehet ezt csinálni,...elméletileg)
Vagy pedig ugyanúgy mint autónál:fékkar pumpa,...behúz,csavar lazít,...régi olaj kifolyik,csavar meghúz,....pumpa,és így tovább.
Jó volt a mojirtó?
Lehet nem ide illő, meg furcsa kérdésem lesz, de ti legalább mindig válaszoltok :)

Szóval a kérdésem az lenne nem tudjátok hol tudom megkeresni a yamaha a suzuki és a keeway márkaképviseleteket telefonszám webcim vagy akármi jöhet, a gyári oldalakon nem nagyon találok semmit.
Szia Gabcsi! Aha, keresgélek.
A télen le akarom cserélni a Teleszkóp olajat, csak nem tudom melyiket tegyem bele, Motul legyen vagy Castrol, de Bigi Boy biztosan segít majd!
Na szassz!Bár a kérdésedre nem tom a választ.. De jó újra látni az írásod.. Itt a szar idő mostmár a gép előtt ücsörögsz mi?
Stéét!
Remélem mindenki jól van, a fos időjárás ellenére is!
Lenne 1 olajos kérdésem: A Yamaha által megadott "01" jelzésű teleszkópolaj a 10W-nek felel meg?
Sztem jobb személyesen, de postán is jöhet ha nem basszák össze, és jól be tudod csomagolni!
Hajnalban csak. Teljesen még nem tiszta, hogy meddig, de ha gondolod elpostázom neked.
Szia kimaradt, most pótlom! ;)
(Service m. 15-20 mega, pdf)
Rendes szerelési (service m.) is van, (a normált (owner's m.) meg simán le lehet szedni az USA honlapjukról), ha esetleg nincs meg.
Szia Leslie!
Igen jó, de már megkaptam! Köszönöm szépen!