Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép állapotú versenysisak, D gyűrűs,Fog city páramentesítő fóliás,limitál darab
Karbon-kevlar-fiber
Ebből a tipusból ami nekem van elég jól kilehet látni 2-230 körül mentem már vele .én már kibuliztam magam ha érdekel 20 pézé eladó mindenféle zárt sisakra felrakható stabil bőrpántokkal.
Az én javaslatom 07.12 vagy 07.25 vagy07.26
Én találkoztam egy másik R1-gyel! :-)
senki nem javasolt semmi idöpontot!
18a?
Yamaha r1 re 98-2001ig való hasidom eladó ár 10000-ft 0670 3794942
Hej!
Mi van, az R1 taliból semmi nem lesz...?
Dehogy támadtalak,...nehogy félreértsd már!
Nyilvánvaló,hogy egyeztetek időpontot mielőtt megyek.
A benzin meg már a legkevesebb.
A sportlégszűrő mellé dobass be még egy Power commandert is úgy még jobb lesz. A sportlégszűrő önmagában nem tudom mennyit segít?
Valaki írja meg és bocs ha kérdezni mertem.
Nem értem miért támadsz ez egy reális tempó melett egy reális összeg,te egy "cakom pakk" árat kérdeztél.
Egyébként ha felmész az oldalukra több féle fokozatkijelzőből is válogathatsz,nekem ez jött be .
Az utcai ruha nem tudom ,hogy kerűlt ide?
"Én nem spórolok soha semmin" akkor van egy eladó RS-em számodra
Ja egyébként gondoltam rá,ha már ottvagyok,hogy egy sportlégszűrőt is beledobatok.
Egyenlőre.,...
Kösszi a választ
Helló ennyire hülyének nézel?
Leszarom,hogy mennyit eszik a motor,tőlem megehet 100-on 20litert is,nem érdekel.
Én nem spórolok soha semmin,kíváncsiságból kérdeztem csak.
Időpontegyeztetésről meg csak annyit,hogy mielőtt megyek vásárolni,előtte felhívom őket elmondom,hogy mit akarok megmondják,hogy mi van és ha kell megyek,ha nem akkor nem.
És ezt most utcai ruházatra értem.
Vettem motorra sportkamerát, nincs kedved vmikor kerülni egyet?
Am. neked kéne SC2, ha tudnék párban 60-70 körül?
Chriss
Mátra környékéről Budapest oda-vissza (üzemanyag) + fokozatkijelző +beszerelés szerintem 30.000.-
De szerintem vigyél többet kár lenne spórolni vannak szupi cuccok
De mielött elindulnál nefelejts időpontot egyeztetni !
Nincs vkinek eladó hátsó ülése 07-08hoz?
.................Elkövetek mindent a nemes cél érdekéden!....................Bár biztos lesz pár ökör akinek nem tetszik az ötlet,de lesz@rom.......................amíg nem piszkál a kordonunkhoz
Akkor vess be minden fortélyt, és ha nagyon húzza a száját, akkor hagyd otthon! Én sosem viszem az enyémet, megszokta már!
Láccik milyen erős az ereggy.. nem is tudod a földön tartani az elejét Hogyan dűtesz így a kanyarban?
szevasztok ratyik!
Jó az r1 tali...!
...
..
.
Mennyibe fájt,cakom pakk?
Nagyon remélem, hogy tudok menni... Idén még motorozni sem volt időm. Pláne most asszony is húzza a száját, de mindent megteszek!