Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony jó volt! Kár, hogy nem jöttél el!
Ó, te szegény ! Jól megszívtad akkor! Az a fontos, hogy túl vagy rajta! Majd bepótoljuk ! Sajnos jager nem maradt, mind el kellett pusztítani, mert vasárnap hazafelé + súllyal nehéz menni, elég volt magunkat hazacipelni !
De nincs baj, majd szerzünk új jagereket, és itthon van még gyógyaltató pálinkám is !
Hol, és mi lesz 7.-én, azon kívül, hogy a Gabi a nyugdíj felé közeledik?
Az a helyzet, hogy 1-2 hónapja már éreztem, hogy vmi nem stimm, de úgy abban is maradt... Én meg, mint átlagember, nem szeretek fogorvoshoz járni és elnappoltam... Aztán csütörtökön megint éreztem, hogy gondok lesznek, csak éppen melóztam este 6-ig, mire hazaértem 8 óra legalább, pénteken dettó. Szombat-vasárnap nem volt az az egy fogorvos, akihez hajlandó vagyok elmenni, hétfőn meg már reggel ott csücsültem.
Hú ebből szép kis regény lett
7-én pedig akkor egyben megünnepeljük a szülcsinapcsidat is, de mindenképpen szabad legyen az a hétvége!
Tudunk ám!
Aug.7.............. Szervezed a szülinapi bulimat?
Tudtok élni!
Az a lényeg hogy jól vagy!Nem szenvedsz! De ezt nem lehetett volna hamarabb megcsinálni? Hümmm? .............Ja és nem maradt ,el fogyott mind az 5-6 üveg!
Ja és előre szólok, augusztus 7-9re ne is tervezzetek! Program van!
Hát ne tudd meg, szombaton hogy néztem ki... Gyógyszerre öblögettem pálinkával meg svéd cseppel, hogy enyhüljön ez a szar... Mindegy, nincs többé! Édes a bosszú íze. Vagyis annyira nem, de végre nem fáj többet...
Azokból a jégerekből nekem nem hagytatok?
Pedig csak egy pár gyűszűnyit ittunk!
Basszus kemények vagytok egy egy üveg jager .
Király lehetett a buli
Úgy ám! Magzati pózban aludtál!
No , de álmatlanságban szenvedtél!
Akkor, csak meggyógyított!
Bizony-bizony! De Bigi nem volt sehol! Gyógyító pálinka mi?ÁÁÁÁ az altató pálinka! Hipp-hopp azt vettem észre hogy zutty és el is aludtam tőle
Csak nem otthagytad a fogad valahol? Látod, ha eljöttél volna kaptál volna rá finom házi gyógyító pálinkát! Kérdezd meg Gabcsit!

Bammeg pedig vártunk ám, és még hívogattalak is, de nem vetted fel!
30/....599 a számod?

Gabival így cirkáltunk fel és alá, ahogy a kép is bizonyítja, közben kiabáltunk, hogy: Bigi Boy merre vagy!
Na Szasz! A harangszóra, meg a tyúkleveskére éppen hazaértünk!
Egy viharvert fickónak ekkora vihar után kell 1 kis pihenő!
Én meg itthon szenvedtem a fogammal... Nem baj, ma bosszút álltam rajta!
Na csákó!Hazaértetek? Jó kis party volt, még mindig furin érzem magam Ja és dobd a képet föl és kezdhetjük a vérszívást........................tudod!
azt hittem ott!
Sziasztok! 07-08 R1-re van egy bontatlan, komplett Micron rendszerem! Megtalálható az apró rovatban is,irány ára 250.000 Ft.
Erre mondják, hogy mindenki a saját sorsának a pogácsa?
Gabika holnap hont foglal! Nekünk 3-4! Nektek 2-3?
Mindenki maga hordja a saját terhét... De azért kösz!
Ha 17.-én lesz tőlem mehetünk a Naboo-ra is az szimpi!
Csak a Tatooine-ra ne, mert az én gépemen nem crossgumi van!