Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha most néztem!
Hát jól van G te tudod
De attól még kérekszépenrengetegűrteleszkóposgyönyörűszéptisz
tafotókat!
Vajon akkor a láncom most jó, vagy laza?
Akkor nem sokat változott.
Tök széria gép. Kemény.
Milyen vicces volt mikor az agyontunigolt hülyegyerek kérdezte tőle, hogy mi van kihoztad egy kicsit a motort? Még a spotdobod vagy buborékos plexid sincs?
Erre lépésben kerék el!
?
jaja, emlékszem. Keszin.
Kemény volt Miki, a széria utcai k5 600 gsxr-el jött, amin semmi módosítás nem volt. 30-al holtpontos kerék végig a városon, ülve, állva, ülésen állva, meg giga sztopi minden lámpánál. volt olyan amit bal kézzel csinált, a másikkal meg integetett. Átnyúlt keresztben. szted? esett az eső egy 15 percet mielőtt elindultunk, olyan nagyon nem érdekelte, hogy sztopinál vizes volt az út. Meg begurult a kocsisor közé, az is kemény volt. Meg felvette kerékre, holtpont és leállította a motort, úgy gurult. Nem normális. Ment az R1 is, na az se volt semmi. De azt mondta faszák a kerekeim, meg magasak, meg hosszúak, csak ugye az a gond, hogy nem nagyon tudtunk együtt kerekezni, mert én olyan sebességnél veszem fel, ahol ő már stabilan gurul és nem gyorsul. neki 50 a kerék vége, nekem meg 200... De iveconál azért fasza volt nagy tempóval a kis hídon átkerekezni!
Nem biztos, hogy annyira szeretnéd a csúszókuplung nélküli motorodat magadon!
Má írtam neked reggel!
Hát ezt még te csináltad a régi szép időkben.

Májkiboy kemény. Durva lehetett. Volt zebrán pörgés meg minden?

Akkor én is igyekszem fél kilenc fele kiérni. Remélem jön a fiam, mert gondolom most se lehet kocsival lemenni. Meg végre láthatom Benimoto-t egykerekezni!

Hétvégén meg voltam Bugyin motorólni. Volt kint egy 10-15 éves srác. Van még mit tanulni!
miva? baszni válaszolni? mit?
nagyon jó ez a kép Gabi!
Pénteken mikor jössz? Én már f9-9 körül kint leszek!
Képzeld, tegnap Májkiboy-jal motoroztam egész este.
Jó volt újra, egy állat még mindig. Kimentünk az iveco-hoz és nyomtuk egy órát.
Üdvözöl!
Ha átesik akkor Ő lessz alul.
Én is szeretem amikor alul vagyok
Zemával kint vagyunk pénteken, addig is elméletben.

Így húzod amíg feljön, de nem nagyon mert átesik.
Miért nem mész az euroringre? Majd minden nap van motorozási lehetőség. Minden kedd és péntek esti motorozás 6000-ért. Kezdésnek tökéletes.
semmi, alul egy picit gyengébb lesz, mert szabadon áramlik ki a gáz, és az exup hiánya miatt nem képez nagyobb torlónyomást ami az alsó nyomatékot növelné. Nekem le van kötve és nem érzek különbséget. Meg ki használja 8,000-es fordulat alatt...?
ago!

Mi történik akkor ha az RN-12-ből kiiktatom az exup-ot?
Azon kívül,hogy full nyitott lessz a rendszer.

Előny,hátrány?Vagy ne is bolygassam.
az utolsó pályanap van az F1 előtt pénteken, így ezért ekkora a tömeg. Utána közel 1 hónapig csitt van a Hringen.
Első pályázásnak mindenképp a mersz, meg a vas. esti motorozások a legalkalmasabbak, úh hajrá! Ha még is jönnél pénteken, én kint leszek egész nap, keress meg!
Nem arról volt szó, h egy héttel napoljuk?
Az most hétvége. Vagy mi?
Találjuk ki, most már - elvileg - nem lesz szar idő.
Tegnap még sikerült a HMI-n keresztül péntek délelőttre 3x20 percre helyet szereznem. Most kaptam meg az mailt, hogy programváltozás miatt csak 18-án lesz módom.... B.....a meg ez nem az én napom. Asszem átmegyek a Full Tilt oldalára és elkártyázom a jó híremet.
MERSZ-es esti motorozás. Az a kellemetlen, hogy idén nagyon kevés időm jut a motorozásra. Pályázni pedig már régen is szerettem volna, de akkor még eljártam hetente többször a Mecsekbe (utóbbi időkben kissé hírhedté vált és sok lett az ellenőrzés..). Így inkább ritkábban, de egész napot rááldozok (áldoznék). A dolgok állása szerint szeptemberben már biztos helyem van, de akkor már lehet, hogy megvárom a Balatonringet :-)
tali 11en?
siofokon
Na elmentek ti a f@szba!
buzi banda, hogy gomba nőjön a makkotokra
Mehet az LFP-be is!