Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kispajtások, lesz szombaton R1 tali? Az idő jónak tűnik:
http://www.idokep.hu/?oldal=el...
Fontos lenne, h ma / holnap kiderüljön, mert csütörtökön nem vagyok itthon, pénteken meg egész nap pályanap, úh nem nagyon fogok fórumot nézegetni!
Hali!

Sajnos nem valószínű, hogy 3-án ott leszek a ringen. Be is regisztráltam hétfőn sikeresen a 98. helyre. Ha jól számolom, akkor a 60-helyből 38-nak le kellene mondani vagy legalább elkottázni egy kanyar az oda úton (persze senkinek se kívánom), hogy feljussak a pályára. Amúgy ha valaki tud nekem bármi biztatót írni akkor az tegye, mert már széjjel nyomtam az F1-et a gépen. (köszi a tippet Zema) Amúgy marad a jó öreg M7 oszt pályázgatok a Siófoki bulák között a Petőfi sétányon. Apropó szombaton nyílik v.mi kókklubb....
Ééééééééééééééén buzi?
Na majd kedden megbeszéljük öcsike. Tudod melyik kedden? ? ?
buzi
Nem tecccik? ? ?
Zimankó(jégember) Norbert
Hogy te milyen hülye vagy bazmeg! Hát ami pénteken van. A kurva életbe te tudatlan.
Írtam neked az lfpbe...

kulcstartó vagy baseball sapka
szegény szalon vagyunk nem pesti
Kaptam. Az nagyon gyenge sajnos!
Esernyőt viszont nem kaptam!
Mondtam már hogy dugó van azé kérdeztem mert én is péntekről tudok keddről még véletlenül se de tudom én vagyok a balfasz,,,
Viszek neked egy volvós térképet az van
táskát kaptál ajándékba?
akkor is megyünk ha jégeső lesz hanem
Nem pénteken?
Mert én jövő péntekre tervezem a fotózást. Még a fiam is kijön. Ráadásnak motorral jön, így le tudunk menni majd fotózni. Mögé ülök, azt átölelem.
Kedd nem jó.
Az meg ki?

Amíg nincs új térkép addig nem kérdezhetsz!
Milyen kedden, milyen kedden, hát kedden!
Milyen kedden vazze?
Nem ám hagyod magad befolyásolni vazze. Azért mert más azt mondja gyere, meég nem kötelező kimenned.





























Na de ha én mondom akkor viszont igen! ! ! ! Kint legyél kedden mert olyant beverek Zimankó(jégember) Norbertnek, hogy rögtön 2.01 alatt körbeér a pályán.
Mondom, hogy már megvan. De majd lesz 10/20 -as is jövőre!
Ha tudok kimegyek.
Nyugi lesz majd csak még nagyon friss és egy macskajancsi se vette meg! Gyere má gyere má.
Már nem kell, mert egy srác, akiről nagyon sok fénykép fog készülni odaadta. Na majd legközelebb! Köszönöm
Azért pénteken megpróbálok kimenni.
kuss! inkább azt dumáld hogy be tudtál regisztrálni d.e és d.u-ni csoportba is?
nincs navi, nincs űrteleszkóp.
kemény világ ez.
Arra is vigyázni fogok, h nehogy előttem, utánam menj a pályán és így mikor engem fotóz te is rajta legyél!
és mostantól BakondiG-t nem érheted el, csak rajtam keresztül kommunikálhatsz vele, addig amíg nincs meg az új verzió!
aha na ez nincs meg nekünk! ha valamelyik ügyfél megrendeli akkor meglesz neked is
vagy ha olyan kocsit rendelünk amibe benne van a navi mert ahhoz már ezt adják csak most nem várunk ilyen autót.
de szerintem ne vedd még meg várjál egy kicsit.
pénteken akkor jössz ki az űrteleszkóppal és vadászol lefelé minket?
A mostani új, ami nekem még nincs meg az 2009. 20. héten jelent meg.
Kéne: Volvo Part Number: 31285521 AA
Ami nekem megvan: Volvo Part Number: 31285067 AA

Olyat ne hozz ami megvan mert Zema mérges lesz!
Na kérlek szépen! Megkérdeztem DE a kocsival amikor megvetted a legújabbat kaptad ami "nálunk" 2007 év vége
Van itt nekünk, ami ugyanaz mint neked van most! Állítólag a kövel jövőbe fog frissülni majd és akkor okosba megoldjuk