Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Nem ócsó dolog azt itt a mi ügyfeleink itt nem veszik meg mi meg nem szoktunk tartani de körbepislogok
Jövöl akko te bróker?
Legyen!
Vagy elintézem, h soha ne készüljön rólad több kép a ringen!
Megyek jövő7 pénteken. Megkérdezem a szervízesünket van e itt nekünk
Hello Mortis!
Megkérdeztem, de nekem nem jár. Mostaniakhoz adják ezt az opciót, de drágább is a tétel! Venni meg 80 ezer pénz. Ráadásnak azt mondják nincs rajta az új M0-ás csak a következőn!
Ha jövő pénteken jössz a ringre hozhatnál egyet magaddal mig lemásolom!
Üdv Bakondi úr!
Mi a helyzet? Megkérdezted a múltkor a navi frissítést?
nem a csapatrol van szo de senki nem akar szarraazni a maga kis utjan,
azert hogy 2-3 legyünk nem erdemes
van eleg,meg idö is,csak nem most
Kösziköszi, de most a gixxerhez kell... 750ccm SRAD '97. Összerakom végre, vmivel hülyülni is kéne nyáron
Itt találsz néhanyat!

Akkor halasztva? Fasza kis csapat ez!
Persze!
hm, addig ezzel próbálkozzá, ha 07-hez kell: link
r1-forum.com pl. eriggyhő.
de ha van nagy fogadóképességű méled és módomban áll megszerezni, ha nincs meg (04-06, 07-08, R6 2-3 féle, stb. megvan), holnap elküldöm, ha emilben kérsz ilyet.
Nem tudja valaki, hol tudok service manual-okat letölteni?
halasztunk sajna
Van akinek ez a nosztalgia!
Mi lesz hát szombaton?
Vannak nagyon gyors lányok is valóban,de ők mégis csak jobban,óvatosabban előznek meg,hidd el:))))
Én is indulok a lady trophy-n,pedig egyántalán nem vagyok gyors,sőtttttt!Szóval gyere el bátran a csajos napokra,ha lesznek,nem fogod megbánni!
Hi Gays!

Na mi a tök van?
Ha elnapolásra kerül a meeting, legalább nyugiba meg lehet nézni az Assen GP-t at home, azt nem kell feltúrni érte a Petőfi sétányt
Persze ez azoknak a GP pilótáknak, akik külhonban vannak pályabejáráson mit sem számít...
Zema:
Germánia nem veszélyes?
Szombaton megyek bugyira krosszolni! Nincs kedved eljönni?
Viszek fényképezőt is!
Oszt az Téged mit zavar? Ha mindenki gyorsabb is, annak az a hátránya, hogy míg utol nem érnek, szabad a pálya. A lényeg a gyakorlás lehetősége.
Bocsi, még nem tudtam válaszolni. Igen, tudok róla, hogy van ilyen, de lassan már ott is csak versenyző lányok lesznek. :) Tőlük meg messze vagyok. :)
Várom
Most sem vagyok itthon, Germániából irogatok!
Holnap rádcsörögök, oszt ha ok pénteken beugrom, az olajért, a gumiért, meg a szervízkönyvért.
Te mé lepődsz meg ilyeneken? Te is bactá visszahívni
Elvihetnéd má az olajat... a szervizkönyvről nem is beszélve
Zsubaby,írtam neked a motorosok.hu-n a kérdésedre választ,hol tudnál pályázni csak csajokkal,akik azért óvatosabban mennek,mint a fiúk:)))
Üdv.Ancsy