Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is csak költök rá mindig,pedig nincs is semmi baja,....bár annyira nem viszi a pénzt még így sem mint a csajom
Köszönöm .csak dilemmában vagyok vele,nem szeretnék úgy járni hogy veszek egy motort aztán meg csak költhetek rá.köszi
Na mi a pöcs lesz ezzel a szombattal?
nincs tipushiba,50nel kerdes az hogy a szelepeket beallitottak 36nal.

ez minden évjáratra érvényes? mennyibe kerül kb egy ilyen mutatvány?
Vágom a témát.
Ezt megjegyeztem
Maximum lutra albumra / matricára cserélem!
Sportszelet az van. A gatyámban.
Chriss!
Téged keresnek! A "segg-ítségedet" kérik!

Bármelyik F1 játék.
Köszi az infót!
nincs tipushiba,50nel kerdes az hogy a szelepeket beallitottak 36nal.
csak a szokasos rutindolgokat kell ellenörizni
Hali mindenkinek.A seggitségeteket szeretném kérni.Motor - R1 vásárlás elött állok és nem nagyon vagyok vele tisztába mire kell figyelnem.99es évjáratu asszem az első db,van vami tipushiba vagy vmi más ?50e km van benne tudom az má nem kevés....de ha yó akkor...előre is köszönöm
bikebandit-ezt nevezem-i love it
sportszeletet a playmobilosert-tüzoltos hadd lam ,az jo a piros gepsarkanyra
kereskedes szerint co szintem magass,ezert nem indul pöcre melegen.igaz eddig hidegen pordukalta de csavargattak rajta es most melegen teszi, csak a 3inditasnal marad alapjaraton
Hali! 3-án én is megyek, ha gondolod mehetek pár kört veled!
Jó estét Urak!

Szeretnék kérdezni a jelenlévő pályaördögöktől! Idő szűke miatt nem jutottam fel még a Hungaroringre (amikor igen, akkor meg eleredt az eső) szóval ott még nem volt szerencsém karistolni. Ráakadtam a MERSZ esti motorozására. Ez már tetszik és jövő pénteken éppen ráérek. Tudtok esetleg v.mi bővebbet mondani róla!? Euroringen már köröztem egy párszor, úgyhogy van fogalmam a pályamotorozás alapjairól de a ringet csak on-board videókból ismerem úgy ahogy. Tud esetleg v.ki olyan (neten letölthető) játékot, amely elfogadhatóan adja vissza a pályát és némi segítség lehet a tanuláshoz? Persze enélkül sem fog remegni a lábam, de legalább gyorsabban tanulom az íveket, ha ott vagyok.
Köszönettel: RODNAN
Jól beszélsz!
Na látom az "öreg rókák" viccelődnek veled! Nézzd meg itt: www.motormatricak.hu
27.-én csak 5mm (Az Jagerből is kevés, nem hogy esőből , )
Ha száraz lesz az út, akkor részemről is OK!
Régen volt a Donald rágóban is, csak azt nyalni kellett!

Ki emlékezik ró?
Már mint gyári kinézetü matricákra gondoltam!
Nekem van egy Knight Rider-es (Devon is rajta van), meg egy CASCO matricám. Talán egy playmobil (tűzoltós) is van vhol. Asszem jó erre az R1-re is!
Hello!Tud-e valaki 2000-2001-es R1-hez matricakat?
Bence-Real_Muthafucka-G!
Kiírod nekem a képeket egy CD-re?
Majd egy bambival meghálálom!
Köszi!