Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi,
ha jó idő van és nem esik én megyek. ha esik, vagy esett (vizes az út) akkor nem.
q_area51:

mit kell rajta orvosolni?!
kep lemaradt
jo ez nekünk?
Az enyém egy cseppet sem eszik a Power 1 Racingból.
Szevasz! Minden zongora csipegeti az olajat, meg más is amit hajtanak... Szóval egy picit vastagabb olaj és probléma kilőve. Én még az R6-osnál váltottam Castrol R4-ről Repsolra és R1-be azóta is csak ezt töltöm. Bírja, különben nálam már kimúlt volna az biztos :-) Sok sikert!
Rendben, köszi!
A yamahán a lámpa olajszint jelző, nem pedig olajnyomás. Az R1 pedig köztudottan szereti csipegetni az olajat. Gond nincs, tölts utána és viszont hallás... Nekem is volt és néha van is ilyen, megnéztük és semmi baja, csak kevesebb az olaj. Azért a biztonság kedvéért a szintet ellenőrizd előtte. Na löpá.
motult a gepednek-venusz olaj nem jo bele
ne varj a cserevel akkor
Sziasztok!

Lenne egy kis zavaró tényező amit nem tudok hova tenni.
Tegnapi nap folyamán sikerült kicsit megkergetni szeretett masinám és egy huzamosabb temponal felvillant az olaj lámpája?!
Kicsit visszaengedtem elis aludt, kb fel percig világitott, se előtte se utánna nem villant fel megint

Lassan 2. szervizes lesz olyan 1500km még, de olaj van benne, lehet ehhez köze?

Üdv: Hero

Ja és még mindig vennék rendszámtábla tartót :D
nem is kerestem
ha viszem agohoz akkor hatha ö tudja orvosolni
Ha, nem esik az eső, részemről OK!
Ki jön még?


Zsolt, megvan már a bibi, indul már rendesen?
ha marad a vacak idö mi lessz 27en ?
elnapoljuk?
mikorra?
es ha jo idö van 11kor jo mindenkinek?
akkor is a 98-99es a legjobb
csak levegöt neki mert megfullad
Akkor meg élvezd, hogy a nálad szóba jöhető gépek közül (a 2003-as és a jelenlegi) a második legjobbat birtoklod.
hát apróbb dolgok jöttek ki anynira sokminden nem... node ha el is adnám 800 at ha kapnék érte és csóró vagoyk nem telik egy 2003 asra ha meg már cserélném azt vennék
Szerintem add el ezt a motort, csak a baj van vele, mindig arról írsz h vmi szar rajta.
Valószínűleg nem éreznéd magad jobban akkor se, ha 6 hónappal előbb v. utána történik a dolog. Amúgy meg nézheted úgy is, hogy másnak kéne, de nincs elromlott motorja se, tehát elég a szemléleteden változtatni, hogy ez a problémád megszűnjön.
Ami a motort illeti, kár találgatni, mert vagy egy patika tisztaságú (még szálló por se nagyon) helyen, szerelési útmutatóval felfegyverkezve, v. az előbbi adottságokkal rendelkező, megbízható műhelyben tár(at)od fel a hibá(ka)t és esetleg az okra is fény derül.
szevasztok srácok........... életem legborzasztóbb születésnapját életem át 13. án vasárnap ..... tanácstalan és kurvára szarkedvű vagyok ....
a sztori: vasárap
8:15 reggel felklelek szülinapos feeeling boldogság derü süt a nap

8:35 ó mondom megyek kútra tankolok megyek a gyorsulásira

8:50 sorompó előtt a tokaji uton recsegés ropogás a kuplung felöl u atya ur isten tiszta idegesen váltani nemmerősen hazamegyek..

9:10 átöltözve sietve szedem le a burkolatot eresztem le az olajat nézve hogy mi lehet a baj dekli le lamellák le erre látom lelazult a középső nagy anya ami fogja álá komplettó az egészet jpo mondom meghuzom irány vissza.... fel olajjal megint nem jo szar nem emel ki... stb

15:30 jo olvassátok 15:30 kor végeztem mire normálisan megcsináltam hogy fasza legyen

15:45 ki a gyorsulásira motoros dolgok lementek már 2 kor nagy szomoruan átbattyogtam máriapócsra befizettem 1800 forintot a semmiért 20 motoros ha volt jo nem baj van ilyen nyugtattam magam

16:45 indultam tokajba szétnézni modnom legalább jo idő van motorozok ha már ennyit kaptam születésnapomon az élettül erre ......

17:30 a tiszanagyfalui leágazó után 400 méterre recsegés huzom a gázt semmi és le a porba jobb oldalra inditom simán tekerei semmi na mondom szép napod van visszakászálódtam 400 métert a kocsik majd levittek az utrol és hivtam apámat hogy jöjjön értünk....

19:30 re oda is ért a futóval fel a gépet felraktuk irány haza

szép szüli napom volt....

mai nap: nincs olyan kopressziómérü fejem amivel lehetne mérni ezért gumilappal megnéztem a kopressziót az 1 esbe semmi a jobb oldaliba jo és asziem még egy elég gyenge és ez a SZÜLETÉS NAPI AJÉNDÉKOM

összetört szivvel kurvára szar kedvel baszom magam a gép előtt

lehet eltört a gyűrű pedig sose hajtom menyni lenne bele a gyűrű?
Hát ha így kínálod akkor nekem jó lenne de cserébe nem tudok adni semmit. max egy kamionra való földet
Shoei XR-1000 nem kell vkinek?
Üdv.
Eladó egy hibátlan, Yamaha R1 (04-06) Termignoni carbon verseny kipufogó dob. Itthon vásárolt a Shox-tól. Új ára 285.000Ft volt.
ára 140.000Ft
tel. 06202004129
Szigetszentmiklós
Egy készlet hosszabb szívótölcsér is elég kellemes meglepetésre képes..
előtte nem jösz ki egy láncspréjé legalább? úgyis mindig későn érsz ki a ringre aztán meg elmész kiput javítani