Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3szálat keress!
ööö aszem de de csak akkor ha nem jár a motor
köszi GAbi ott a generátornál vagy tőle nem messze van csatlakozás nem? mármint valami csoki amit széthuzok és megmérem a kraftot....
Kérdés!Ez nem a témához tartozik: mikor te ráadod a villanyt nem szokott elmenni minden a műszerfalról kb 3mp ig?
Ja és majd el felejtettem a kukás akksi is meg tudja hülyíteni a rendszert! Ha koros az lehet gond!
Hogy ha a gencsi kivezetésére mérsz egyből,és ott alacsony a feszkó és nem növakszik a ford.szám növelésével akkor "nincs más"Ha az akksinál mérsz akkor lehet a fesszab. is!Bár olyankor álltalában qrva sokat ad, ha az szart be! Ha esetleg rájössz a hibára alkatrészt tudok óccsón!
vagy esetleg lehet más hiba ha nem tölt? valami más?
ez megvan köszönöm szépen! valakinek van ötlete hogy hogy kezdjek hozzá ahoz hogy szétszedjem? gonodlom a generátor a baja hogyha nem tölt.. nem?
ok neked meg jó raftingolást .Aki jön majd irja be a nevét.
-Tomcat R1
alsoörs az neked jo? 13an?
Nem megyek, nem jó az időpont.
de hajrá, jó bulizást!
Az a javaslatom hogy akinek jó a 30.-a az jöjjön el akinek meg nem az a következőre jöjjön ha lesz következő én arra is megyek egyedül a 06.13hétvége nem jó mert ballag a lányom .Akinek jó a 30 az jövőhét csütörtökig irjon be hogy jön e.
gyere
de 2-3 7mulva mar alsoörs van porondon

jmanoka kukk pohi oldalan
Szia Zema . A 2-3héttel csak az a problémám hogy nem látod előre az időjárást csak max 15 napra koponyeg.hu-n és nem szeretnék full esőbe menni lehet más időpont de kb esőmentes legyen
itt a petöfi setanyon van 1 cba bolt
elötte jo?
vagy maradjon a kagylos kut a föutcan?
nagyon optimalis a hátulja .
üdv bakker nem találom a service manualba a generátort ... valami service képet tud valaki nyomni fel? 99 es r1..... szerintem meghalt a generátor mert nem tölt legalább is teszterrel megméártem és csak 12,7 éa az nagoyn nem jo ... :S
mikor léptem be az időgépbe?
deja-vu-m van... mondtam h az már nekem nem jó, 5X kérdeztem h megyünk-e nem válaszolt senki, ezért mást szerveztem. Meg ne egy hetes időintervallumokban gondolkodjunk sztem... 2-3 hét múlva szervezzük meg, akkor mindenki úgy tudja alakítani a programját.
persze ha az a cél h ne menjek, akkor jó a jövő hétvége...
nemtudom hol van grilterasz de van itt siofoki R1es azt hiszem.

no seat for pasanger
utast en sem hozok
ok
grillterasz az nem a szabadstrandon van?vagy a butiksoron van?
Ok .Legyen siófok jövőhét szombat 30.a 11.30.-valami grillterasz legyen .azt nekem jó.menetközbe összetalálkozhatunk szeged kecskemét dunaföldvár siófok vagy szeged baja szekszárd stb utvonalon. jó idő leszz ugyhogy mindenki intézzen szabadnapot. utast nemhozok .
vazze
lessz siofok vagy nem?
en ott leszek
nyomok kv.fagyit,pancsit,vmi csajt,azt go home
en sem szeretem
elöbb eszem halat,amit szinten gyülölök
olvastatok
http://www.tesztmotor.hu/muhely
/hogyan-mukodik-/fordulatszammero-kell-vagy-nem-kell.htm
l