Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tel.számom az adatlapon(nem titok)

Ha nem vagyok gépközelben egy sms és el tudnak érni csak,hogy körbetudjuk egymást értesíteni.
bar meki is van mind siofokon is,de ott legalabb viz is van meg 1 ket bula,meg bamulo pofak
ezert javasoltam a siofokot
10-15 R1es az kiraly lenne

de lehet pest is jo volna legalabb a melegek közt csobbanunk 1et vmeik fürdöben
Csak beszéljünk meg olyan helyet ami mindenkinek jó.

Várjuk meg a többieket is,hogy ki mit mond,csak dobtam a témát,hogy találkozzuk,valahol,valamikor.
Csak Én szeretném,ha mindenki jönne.

Én nem fogok dönteni semmiben,csak legyen ott mindenki.

Zema is!Bár szerintem lehet,hogy Ő már sz@rik bele az egészbe.

Bár én nem akarok lemotorozni egy-seggel 1000 kircsit,elég volt tavaly,...egyszer.
de én szivesen megyek akár 200kmet is egy jó kis R1 talira.Na fekszek mert minnyá csörög a vekker.
Itt nincsennek nagyok mivel mindenkinek r1ese van. a szar utakon kivül van egy cukrászda terasszal ahol lehet egy jót dumálni vagy valamerre ellehet gurulni gondolom azért szerveződik ez a tali hogy személyesen is találkozzunk.Vagy legyen euroring és lehet kerülgetni a pályán egy kicsit ha valakinek van kedve.
nekem jo kecskesmet is
azt a szar utakon kivül mi van ott?
1000km"egyseggel"

Nekem mindegy,nem Én döntök,csak akkor jöjjön mindenki.
Kecskemétre gondoltam már Én is.

Majd eldöntik a nagyok
Az ország közepe kecskemét szerintem ott legyen máj 30 mert 31re már esőt jósol többfelé.Csak találjátok már ki mert van 2hátsó gumim eltúrázni .A távolságokról meg annyit hogy szeged pécs háromfa kaposvár siofok szeged körútra reggel 07kor indultunk háromfán ettünk egy hallét siófokon csobbantunk és este9re otthonvoltunk ha jól emlékszem1000pici km volt.nagyon jó túra volt bár a seggem már kivoltpucsitva mire hazaértünk.Na valami történje én benne vagyok.
De az a baj ebben,(és nem Magamról beszélek,félreértés ne essék)
hogy Nekem többen is jelezték,hogy Siófok van akinek nagyon messze van.(jó van aki nem foglalkozik vele,van aki igen)
És nem jönne el mindenki,pl.Laci is mondta,hogy Siófok neki nem buli.

Ezért lenne jó valamennyire középtályra öszpontosítani.

És mostmár Engem is szorít az idő,mert Nekem itthon idén nyáron full házújítás belülről és ha elkezdjük,akkor Nekem is sztornó.

de meg györben is gondolkodam ott tali azt közös gurulas siofokig
nos milyen 5let?
siofok
es maj31.2009
Urak

Fussunk neki újra!

R1 tali,de úgy,hogy mindenkinek jó legyen.
Mint időpont,mint helyszin.

Ki mit mond?
pohi oldalan is letöltheted
Elkérhetem?
van.
RN19 service manual nincs valakinek?
Halló,Segítség kellene.....
99 es R 1 m van,szépen húz erös de fix gágállásnál darál....mondjuk 100 al megyek folyamatosan és olyan mintha kihagyna egy henger....de ha picit húzóm a gázt megszünik és tol rendesen...én arra tippelek hogy farsor szív valahol.....
várom a tapasztalatokat..
eladó yamaha r1-2000 évj.-hoz, dyno-jet fúvókaszett dobozával együtt. ára 18000 ft. valamint ehhez az évjárathoz néhány bontott alkatrész eladó . 0620/992-4528 ( plussz a képen kivül is.)
akkor nincs R1 topik treff siofokon?
vazze meg 1 ilyen brigad!
olvass viszza chriss
valaszoltam en helyette
bör import usabol azt itthoni szaki csinalta
freon

Volt egy kérdésem egy pár napja,amire b@....l válaszolni
van eladó egy pár, új (0 kilóméteresen leszedett) gumi. Gyári Kawasaki ZX10R - 2008-ról.

Igen, nem tudom miylen.. faxom se jegyzi meg az iyleneket..:)

Ára: 55KHUF
gixxer 1000 jó...
Freon:

Nem is emléxem hogy vót videnyózás..:)))

Amúgy a végére tegyétek már ki, hoyg XXXLE hátsó keréken (XXXLE főtengelyen)... mert iyg nem egészen 1értelmű....