Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Konkrétan?:)
Jó-jó ez az oldal,csak bitang drága minden
Busát vegyél. Ezerszer jobb.
Üdv! Motorvétel előtt állok.. R1 vs busa. Tudnátok írni pár tapasztalatot az r1ről.. Fogyasztás, szervizigény/lánccsere, motorikus dolgok../ supermoto-m volt és így ezekről nem nagyon tudok ilyen dolgokat.. supermotonál 10e km-ént hajtókar csere.. :/ köszi a segitséget előre..:)
ez mar karacsonyi lista
minek az neked,nem gyullad be a lang anelkül?
Meg esetleg egy kék ülés púp...
Halihó! 2001-es R1-hez kéne nekem kifogástalan állapotú felső villahíd! Ha tudd valaki szóljon nekem! Ja meg ugyan ehhez a típushoz Termignoni ovál karbon dob is kéne! Köszi
Szikra tel.számát tudja valaki?
Marék csavar effektus? Pfejj... Ki is dobnám!
Na,azért nem a csörgőkígyóra gondoltam
Olyan mint a Ducati-é nem?
Az is csörög!
Teljesen normális.

Nekem is csörög újkora óta.Az R1-nek alpból picit csörgősebb a motorja,mint a többié,de ez nem baj.Meg kell szokni

a kuplungról én is szerettem volna írni! nekem is hangos enyhén kattogó zörgő hangot ad ha behúzom halk! néha 3adikba való gurulásnál is érdekes hangokat hallat.... 34 ezer kmer va na gépbe gondolom nem volt rajta cserélve ilyen jellegű dolog...azt sem tudom h eetleg ez baj-e most..mert van egy haver annak a 2004es R1-en picit még hangosabb is a kuplung ő szerinte ez normális....?!
Ha valakit érdekel 190/55-ös gumi, van pár eladó itthon. Használtak, de még pár keményebb pályanapot is bőven elbírnak.
Attól is lehet hangosabb, ha jobban kiemel a kuplung, ami éppenséggel nem baj, sőt... Már pedig, ha behúzott kuplungnál elhalkul, akkor valószínűleg ez a "problem". Bár ehhez hallani kellene azt a hangot.
Hi!
Igen csak 2009-est akarok.Szoval ez egy probamotor volt,nem az
enyém. Azért probálok itt kapcsolatba kerülni valami R1 tulajjal,
hogy kideritsem,mindnek van ilyen problémája,vagy csak ez a moci
volt ilyen(hétfön gyártott )
Na,megjött az Y kollektor

Következő lépcső a PowerCommander
szabo zsolt vagy
motorkarpit.hu akik vartak +anyag made in USA www.custonseatcreations.com
csak annyit tudok hogy ocso
amugy sbk 86oldal,2009apr-i szam
mas is elfogult:)
de beringer fek is durva
behuzott kuplungall amugy is halkabbak a gepek.hondanal a steuerketterspanner lehet oda,te ezt ertet amugy meg a kuplung okozhat ilyet
a feleket meg dicsertek igaz a többi 1000es 2009ben haraposabb.
tegyel bele masik betetet vagy go dig alias wave
most eleve 2009es evjaraton gondolkodsz?