Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem fogyatékos,vigyázz! lehet,hogy csak simo-ja van,de nagyon sokat tud az R1-ről,van neki ismerőse,akinek van 2 is! Na mindegy,nem bunkón válaszolt Neked,egyedül az átlagfogyasztás szó nem tetszhet Neked!Szóval hátrébb az agarakkal,nem volt senki fogyatékos Veled szemben!
Nem ilyenkor azt vártam volna pl: csáó, nekem r1 van pályán és városban is szoktam motorozni 200 km-t mentem olyan 17 literrel különösebb bajai nincsenek.. Nem ezt a parasztkodást..;)
chriss79 te még ma semmit nem kérdeztél a csuszi kuplunggal kapcsolatban! Hajrá bátran!
De buzi bunkók vagyunk,tisztelet a kivételnek
Fogyatékos? Veled is pertuztam, csak nem emlékszem?

Tipli...
A másik nagy kedvenc: szervízigény-lánccsere! Van olyan a 4 japán közül (az olaszokat most hagyjuk) amelyiknél teljesen "máskor" kell cserélni az általános biszbasszokat? Vagy ilyenkor azt várod:nekem kiment az indexrelé.....3245km-nél!
sztem jelentős lehet hosszutávon az a 0.2liter fogy difi.
én dieselt vennék ha lenne mer az gazdaságosabb!amugy meg aa suzuki mindennél jobb!sokkal!még magánál a suzukinál is!
Zema,itt van a barátunk
Bazdmeg nem igaz hogy ekkora fogyatékos vagy.. Megkérdeztem normálisan, hogy az r1el mi a tapasztalata valakinek.. jóhogy kipróbálom meg minden, csak a személyes tapasztalatok érdekeltek volna.. most 1 körből nem fog kiderülni hogy mennyit bír ki a blokkja..stb..
Na jó, de ti versenyzők vagytok!
Azt vedd amelyik jobban tetszik!
Az R1-et csak a bátor americai GP riderek veszik!
Versenyezzetek:simson vs jawa.
Ja a busa túrasport az R1 meg sport/gyorsasági.

Haver mire kiér vele Mátraházára,teljesen meg van halva.

Ráadásul mi addigra már megittunk egy üccsit
Ha itt valaki azt mondja, h ez jobb akkor ezt veszed? Ülj rá, menj vele, mérd meg az átlagfogyasztását és hajrá!
Nem emlékszem h pertut ittunk volna...
Én nem összehasonlitani szeretném, hanem venni 1et.. nem ugyan az a kettő.. ez a kettő jöhet szóba mert ezek tetszenek és kész..:)
Látom napi szinten képben vagy
Hogy lehet egy busát hasonlítani egy eriggyhez? Rejtély! Zemácska a vérnyomásod! Nem lehet mindenki full vakon r1 b..i!
Mondom h a busa jobb. van átlagfogyasztása. az R1-nek nincs olyan. Egy szar. NE vegyél azt!
Kérdezd erről a Spies-t!
nem mind1 hogy 12 vagy 8 mivel napi szinten motoroztam a supermoto-val 150 km-t és azért majd 310 ftos benzin ár mellett nekem nem mind1:) tdom hogy mindig máshogy eszik... de egy átlagfogyasztást tudtak mondani a busára is..;)
konkrétan sokkal szebb / erősebb / jobban motorozható / olcsóbb / menőbb / kevesebbet fogyaszt / "űrtechnikább" és asuzukialegjobb. ennyi. Vegyél AZT! Mindenképp!
Sosem értettem ezt a fogyasztásos témát.

Ennyit eszik pályán,ennyit utszán,ennyit egyszemélyel,ennyit kettővel.

2002-ben vettem egy kis Ibizát 0km-rel,a mai napig nem tudom,hogy mennyit eszik,bár nem is érdekelt,...soha nem mértem.Pedig havi szinten beletolok 4-5000km-t.

Van egy X millió forintos motorom,akkor nem mindegy,hogy 8-at eszik,vagy 12-t.

Persze ez csak az Én véleményem