Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem 1-én lesz, akkor én megyek.
Na a sok agyalásba ba..tatok Zemának válaszolni! És én is kíváncsi vagyok! Akkor.................Lesz R1 tali? Ja és a busa jobb me" van rajta üzemanyagfogyasztásátlagotmérőkiskijelző!
Hát... Zema nem vagy egy Kazinczy, így valóban nem vettem észre a sorok mögött megbúvó iróniát... Jól elrejtetted az biztos! Majd még írok, hogy miben jobb az R1, de elrejtem a sorok közé... pl.: a busa a legjobb pályagép, vagy valami ilyesmi... Továbbra is okoskodó PetiFájter
a hátsó emelődet elég jól bebiztosítottad. oda van láncolva a betonhó.
Látom tanultál a ringes esetből.
Na igen 1 fokkal.....
..legközelebb lődd be, melyik postáról beszélsz..
Azt kötjük a busa után, mikor bebaszva csapatunk.
..de jó, hogy van előzmény gomb, azt hittem már, ilyen jóban vagytok..
..milyen extrém sport az, amihez babakocsi kell? ..vagy inkább nem akarom tudni?
Már aaaaannyira elegem van h itt minden maki betalál az okoskodásával. Hihetetlen.

Jó lett, bár még motoron nem próbáltam. de úgy tűnik fasza, még egyszer kösz. É legközelebb megyek még 5 kört a háztömb körül!
Látom ezek a képek még lomtalanítás előtt készültek. Azt a két fehér-piros izét elvitték az orkok?
A busa meg ott van a salgópolc alatt, a babakocsi mellett....
..hát elég nagy a kupleráj..
jó lett a gerincvédő? ..mármint jó helyen van a tépőzár?
Petifájter,
ne okoskodj! Vagy csak vedd észre a sorok mögött megbúvó iróniát és cinizmust. Légyszi mesélj még h miben jobb az R1!
Ha nem lennék tisztában vele, valszeg nem így nézne ki a garázsom.
Jobb mintha patkányoznának!
Bár most is kezdő vagyok...
Ez fura, mert kezdőként nekem is tetszett a Busa. Aztán azóta se...
Hú bammeg miről maradtam le tegnap este... Szeretnék pertut inni Zemával... Jobban motorozható a busa, mint az R1? Itt csak az egyenesekre gondoltál, mert avval a csuklós busszal nem szívesen rombolnék be pl. a sikánba... Sokkal szebb... izlések és motorok...
Te vagy a sünbáró?
Ne csessz már fel, hogy neked kevesebbet eszik utcán... Valamit nagyon nem jól csinálok

Pohi!
Múltkor msn-en nem tudtam visszaírni. Sajnos nem a motornak lett baja...
Egyre szebb az élet ....te meg csak óvatosan, mert szegény agárdi petinek is dedéék tuningolták a gépet aztán rossz vége lett. Persze nem a tuning meg a 200 ló hibája, de nem jól végződött az biztos......
. . . .
Ne is mond....már a kisgyerekek is sünöznek.....agyamra megy......1 ember miatt.....