Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerda este?
a ringen csak akkor van 1-ben amikor elindulok, meg amikor lemegyek a pályáról. Meg ha felbaszom magam vmi hülyén és úgy gyorsítok ki...!
Kell a fokozatkijelző. 6-ra tegnap még ráváltottam párszor...
ma estén kivül kb mindegy, de azért egyeztessünk!

1-ből 2-be hoszabb a léptetővilla útja.....
Amúgy meg szeritnem nem soxor kell 1ből 2be kapcsolni.... mondjuk a hringen.... de ha neked soxor kell, akkor nálad valami baj van mentálisan..
oké, begurulok, aztán megnézzük. De lehet h csak én vagyok a fasz és túl gyorsan megszoktam a jót. melyik nap jó neked?
1-ből 2-be nem szereti?
Állíthatunk rajta...

De egy dolgot nem mondtam... szerintem 1-ből 2-be ne nagyon használd, csak ha nagyon kell.... amúgy ne nagyon....
Csak beköszöntem , nem kóstolgatlak!

Nem is tudok motorozni , ezért nem is fikázom senkit!

Az az R1- meg 1 hét múlva beállt amit felraktam!
Itt helyben megvette 1 srác 650-be , csak adta neki elég jól!
1-2 hét múlva KO
Miért ne lenne?
Max nincs kitöltve.
jah, melegfront van!
Nem ránt, hanem pont mindig egy ütemmel később jön a váltás, mint ahogy azt várnám. De megszoktam már, egyszer lőttem ürest 1-ből 2-esbe, de akkor túl sokáig rajta volt a lábam. Vasárnap sokat használtam, hosszú tempós nyújtott kanyarokban és ott jött elő ez az érzés. Egy gondolattal később engedte vissza a benyát.
Zema:

Azt hogy te mit érzel, azt nem tudom...:) Meleg volt közben a lábad között?! :)))))
Bármikor arra jársz, szólj, és leveszek belőle....
Mivel neked sima a váltód és a lábad sima váltásnál nem annyira gyors, mint ha taposnád, ezért egy átlagos időt állítottam be!
Van akinél egy kicsivel kevesebb, de sok mindenkinek több....
Tesztelni kell a te lábadra...

D emit érzel.. ránt?!
Szevwasz Zema!

Még mindig nincs adatlapod?
Ágóbácsi!
Lehet az h soknak érzem a váltási időt? Egész hétvégén verettem neki és tegnap végig ilyen érzésem volt.
ZEMA én is mennék igen! han em baj!:)
Na-ja.

Ez egy jó kérdés volt
az is lehet, hoyg elsokal ott....
Te is jössz?

nekem tökéletes SIÓFOK időponton lehet variállni még h mindenkinek jó legyen!
Az eredeti időpont nekem sem jó... De gondolom az most megújul
Félreértés ne essék!
Én szívesen megyek bárhova. Az eredeti időpontra már mást foglaltam, mert kereken 4-szer kérdeztem meg, hogy mi lesz a talival és senki sem válaszolt. Ennyi. Mekdonáldszot nem eszem, de attól még megyek.


Majd ezt magyarázd el Lacinak is
Akkor találkozunk valahol és megyünk együtt. Ne nyafogj, me fájdalom lesz!
De van aki Salgótarjánból jönne

Az már húzósabb neki
foldvaron röffenünk,remelhetöleg jon bandee is ,az go to the sea
Nem az idővel van a gond... De nekem siófok sem gond, parton van egy *****jó hely.
kecskemet földvar 1/2ora.onnan siofok masik fel.+cigi,kv,pisi,tank,90percen belül ott vagy
es siofokot javaslom tovabra is
Kecskemét nekem is tökéletes lenne, ha már "itt lakok"... Ezenkívül, pest vagy siófok sem rossz ötlet, bár az húzósabb. De ne legyetek már töketlenek, döntsetek végre... Zemát meg majd fejbekólintjuk, ha húzza a száját!
by leptem en is