Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
PC III-at mennyiért raktok bele RN19-be?
Érkezett váltó fordító szett, akit esetleg érdekel!
lassan megérkezik a exup motor kiiktató kis elektronika, ha valakit érdekel és ki akarja teljesen venni vagy pedig most Fi jele van miatta!
és nem volt vele eddig gond szal különös nagoyn különös....
az akksi 2 hónapos sincs benne
Gabi tegnap voltem v tegnap előtt tokajba odafele elkezdett puffogni mikor lejjebvettem a gázt mintha kevés lenne az aksiba a kraft.... mivel igy csinál nekem meg neked is gondolom ha nicns benne aksi .... aztán megáltam lállitottam 10 perc mulva inditanám és csak szenvedtette az inditómotort namindegy metoltam hazajövökj hát tökre le volt merülve az aksi mértem eggyet erre 12 5 köröl volt semmi nem utalt arra hogy tölt vagy nem tudom ma megmozgattam a vezetékeket és ugy 134-5 körül volt ezért nem értettem mert az 1000 fzr nekem 14,5 ig ment fel
A szar akksi miat vehet föl kicsit többet!Bár akkor ki szokott ugrani 14 fölé is a töltés!
Ha nem nővekszik a hordulattal a Volt akkor jó. És nem megy 13.5 fölé ahogy írtad!Amúgy miért gondolod hogy rossz?Kevésnek érzed a Voltot?
figyu már 13,4 -5 körül van amikor jár a motor és huzogatom neki amugy 12,4-5 aszem az jo ? vagy rosz?
ÖÖÖÖ 00"-évjáratú de ugyan az úgy tudom ! De azért a "sorszámot" le kell egyeztetnetek,biztos ami biztos.10000ft tel:06-30/475-9815Ha érdekel csörgesd meg!Bartha Boldinak hívják mond neki hogy én szabadítottalak rá,akkor val.szeg enged is belőle!
Nekem itthon esett le, hogy van egy olyan fórum tag aki MZ-vel is tolja! Aztán megnéztem az adatlapodat és akkor láttam hogy te voltál!
Gabi menynibe tudsz fesszabot a géphez?
Mi van buli lesz? Punci, motorok vagy forditva?
Nekem meg fontos,hogy Zema ott legyen,de ugyanúgy MINDENKI!

Bignek sem jó,tegyük át későbbre,de ne túl későre,mert utána beszopom Én is(házújítás)
Zsolti!

Távolság szempontjából nem magamról beszéltem!ki is hangsúlyoztam,....na
Csak Lapesz mondta,hogy Neki Siófok nem buli.

Pest Tőlem 85km,kb
van egy kawasakim ami 250es GPZ 1989 es évjárat nagyon rendben van! egy kuriózum már és brutál hanggal! és már írtam h vettem egy R1et 2003asat mág veled is beszéltem ZEMA! kawasakival is jókat mentem kanyarodtam...a hiányzó lőerőket bátorsággal pótóltam... R1el meg nem kell bátornak lenni húzod megy.....csak felkell nőni hozzá
van Kawasakim is de 1 hónapja már Yamaha R1 tulajdonos vagyok 2003as arra kéne!
Szerintem, ha felajánlotok Zemának egy csomag gumicukrot, tuti félbeszakít mindent és megy a bulira!
30. amúgy nekem sem jó.
Nem szóltál vaze! Ha én ezt tudom! De majd legközelebb!
De akkor nem vagy otthon?Mert net sincs akkor mi?Én meg már azt gondoltam voltak kint a "szakik" Pffff
Tudod Te, hogy mi a baj!
Akkor nálam valami bajok vannak, mert kurvasokat váltok 1-ből 2-be....
Rakd már le azt a qrva telefont nem tudlak hívni!
Olyat ne csinálj, mert csak több kárt csinálsz! Ne húzd szét, úgy próbálj a csatin mérni. Ha gázra nő a feszkó, akkor a gencsi jó.
Bakker most jövök rá mi találkoztunk Kakucson a 7végén!Én voltam az egyik tag aki ment mellétek az Mz-s tesókhoz! És még ők mondták hogy van R1-ed is!Aztán ma beugrott!