Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is el kellene cigölnöm hozzá az Öreglyányt.
Zema,

Mibe maradtunk?! odatolod ma a képed vagy máskorra tettük át?! Nem nagyon vagyok képbe..:)
Összetartó csapat vagyuk mi
Ok,
nekem sztornó a pünkösd hétvége.
Tehát.
Lesz R1 tali, vagy nem?
Holnap lefoglalom a másik programomra a szállást, ha nem.
Közben rájöttem h a csajodnak küldtem el...!
Inkább harcsát, vagy pontyot!
Busát vegyél!
Az enyimé' karbis, ilyet akartam, mert van benne tűz! Hazudok, mert eredetileg egy 1998-as piros fehéret akartam az első szériát az R1-ből, de itthon nem lehet belőle egy szépet kapni
2002-03 között készültek ezek, az első szériás befecskendezős. Ha a tiéd sem karbis, akkor egy korai 02 modellévű lehet.
Amúgy én sem motorozni megyek ki csak megnézem egy pajtásomat... tudod válság van
Majd berakok egyet, most nincs a gépen. Egyébként ey 2001-es kék R1! A te R1-ed nem 2003-as? Csak azé' mert az adatlapodon 2002 van írva az meg durván olyan mint az enyimé...
nem kaptam SMS-t... :(
még nem tudom, motorozni biztos nem, de ha lesz időm kinézek. Tegyél be egy képet, hogy lássam mit kell keresni a parkolóban
Szombat délután kint leszek 14 óra után! Nem jössz ki? A géppark, nemrég bővült egy R1-gyel!
király ismerős volt a hosszú hajú búrád meg a géppark , örülök, hogy összefutottunk, a Hringen majd beszéljünk!
Most már az vagyok Zoli már vagy két éve! A képeidet elnézve még évfolyam, sőt tankör társak is voltunk! Kicsi a világ!
Nem vagytok szégyenlősek mára.

Én csak rövidtávon tudok olvasni
ja, kawasakit, mi?
De csak olyat aminek a tükörszárában van az index!
Sms-t megkaptad főnök? Mikor mehetek be?
Lesz R1 tali, vagy mi a tök?!?
Csak mert program adódik arra az időpontra amit Gépontarea javasolt.
Előbb tanuljon meg motorozni!
petifájter, te nem vagy villamosménök?
zema is vehetne már valami motrot...:))))))))))))