Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Köszi, lehet h élek vele!
Gödi vagy? Nagyon sok motoros és nem motoros barátom lakik gödön, keszin! És ha jól tudom ismered balage-t is... (BMW)
EladÓ yamaha r1, 2000-hez dyno-jet fÚvÓkaszett dobozÁban tartozÉkaival Ár 20000 ft. 0620/992-4528 , 20-598-2538
Zema, ha sehogy sem jön össze g_area-nak a segítségnyújtás, akkor ha gondolod gurulj ki Gödre és megoldjuk, szerszám akad Elérhetőség az adatlapon. Hétvége is ok, ha egyeztetünk.
edusho gala,vagy a wiener gold az ott van ,nem red bull meg burn meg tom is en mi
A750-es csak 180-at ment kettőben. De ez 3-ban volt a gyors (nekem lassú) jobbosból kijövet. 11-es kanyar azt hiszem.
Amúgy se de itt még pláne nem mentem. Talán az 5-ik pályanapom volt.
hat 130al.ami ugyebar a 2sebessegi fokozat alja de a nyugatishoz kepest szelsebes
Ismerünk ilyet...
drog alkohol es szex kabulataban nem ülunk mocira...eldölest meg anno a nemetek csinaltak bfüreden a molo közeleben.
Mer mész mintazállat!
A Nyugatihoz kell kivinni trélerrel és ott büszkén állni mellette.
Én 130-nál dobtam el a vasat. Az index már előtte letört egy balesetben úgy, hogy az nem változott. De sokat fogott a gomba.
ez igaz, de ha csak eldőlök vele a célegyenes végén (állóra fékezem és csak egyensúlyozok... ) akkor segíthet....
nem szabad mosni,es nem szabad esöben hasznalni.javasoljuk tisztelt fogyasztoinknak csak szep idöben hasznaljak es lehetöleg vasarnap,es buko helyett kalapban
Jaj! Most nézem, hogy Te már beraktad.
ha meg 200nal vagy akar 100nal eldobod a kicsiket lenn lessz az index es a gomba sem segit,es az legalabb sertettlenül atveszeli
A legjobbkor!
http://www.motorinfo.hu/magazin/2009/03/23/
a_het_visszahivasa_villanygondok_a_ducati_848_on_es_1098
_on/
pohar viz nem eleg a motormosasra
mennek en ,de dolgozni is kell valakinek,...csak miert pont nekem
Ápr 3 nekem nyílt nap. Ezért kérdezgetem ennyire. Mert nem lenne utolsó ha a bukógomba fent lenne, meg az index lent... A délutáni csoportban húzom a gázt, szóval ha délelőtt ráérsz az lenne a legjobb. És még meg is hálálom. (Kapsz egy pohár vizet...)
marciust neztem es aprilisnak gondoltam,munkara is figyelni kell.
de igazad van apr 3
Te milyen naptár szerint élsz? 6-a = hétfő.
Isteni sugallatként nem ütött még meg az a gondolat, h 3-a előtt gyere?
Nyíltnapok (Hring): brorganisation.hu
6-a pentek,de a szombat nekem jobb volna de