Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek az árak jóval a piaci ár alatt vannak! Nem azért mert le akarom nyomni az árakat csak nagyon fontos lenne eladni ezeket a motorokat.
sos kerdes
bar tudom az ordög nem alszik
felajanlottak 1 hasznalt öhlins hatso telot,jo aron.a kerdes mi romolhat el benne amit csak dragan lehet kicserelni
YA743 95ös rugoval?
akkor kb mind az enyem-de nem realis ar
Menj máááár.... Akkor én a 14000km-es 2007-esem mennyit ér...?!
meglett a 09es uj ara?kiderült
Szia!

Egyenlőre csak az időpontok ismertek, és hogy külön lesz indítva. A Yamaha nagyon titkolozik. Talán egygumis rendszer lesz Continental ha minden igaz. jó áron lesz. Ha megtudok valamit írom majd a forumra.
Szia!
Ez évi R szériás kupáról van már valami infótok?
Egy gyilkos szörnyeteget faragtak belőle
07-08 as R1 re.
Van még eladó karbon első sárvédő és karbon láncvédő!
Sziasztok!

Eladó 2db YZF-R1!

1., YZF-R1 fekete 3500km 2008-as 2.350.000+regadó
2., YZF-R1 kék 3000km 2007-es 1.670.000+regadó

Nincsennek még forgalomba helyezve. Ha érdekel valakit hívjon.
sziasztok ...

lenne egy 99 -es R1 -re való gyári dobom és eladnám , ha esetleg tudtok valakit , aki érdekel .
akkor megtaláltok itt: aya@index.hu

kösz
Mit tettek minden idők legszebb gépével(07-08R1)
Dehogy van, miért lenne. :)
Basszus,...igazad van

Azért remélem nincs harag

Csak Gerivel szoktam beszélni,bár igaz telón és ezért történhetett ez ...elfeledkeztem róla


Nálam is okés
Hát én a Danger-ből vásárolt kormánygátlót a leírtaknak megfelelően húzattam meg nyomatékkulccsal melynek az eredmény az lett, hogy x km-er utál lötyögött a helyén, még, jó hogy észrevettem. Na ez után Ebecz László barátom meghúzta kézzel"3 Ebecz mértékegységgel" és nem volt gond vele többet. Pedig a cucc profi volt, én ajánlom a kézi meghúzást inkább vagy a leírtakon felüli nagyobb erejű meghúzást.
Szép, hogy engem kihagytál.
Elvileg már nálam is jó a változtatás.
Engem is érdekelne a miért...
Van vkinek / használ vki csepptöltőt?

Optimate IV esetében csepptöltő üzemmódban, le kell húzni a motor kábeleit az akksiról ha benne akarom hagyni, vagy nem kell és csak simán rárakom a töltőt?
Pohi!

MilleRR!

Megváltozott az MSN címem,elméletileg már mindkettőtöket fel is vettem.
Csak Gerinél áll fent az a veszély,hogy esetleg rossz címet vettem fel.



MSN:chriss_r1@windowslive.com


Ja,a régi címet kérem töröljétek mert beszoptam onnan egy vírust ami haza is vágta a rendszeremet,ezért is lett az új.


üdv! eladó hyperpro rsc kormánystabilizátor yamaha r1 -re . 2000-évjáraton volt. ára 45000 ft. vagy r1 ,2000-es elsőlámpára cserélhető! 0620/992-4528