Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Nem bántódtam meg a spórólt pézból ennyire tellett. de ha már felhoztad hogy megbízhatatlan elmondanád mire alapozod ezt az állításodat illetve ha tudnál segíteni hogy honnan tudom meg hogy megbizható e a beállított nyomaték megköszönném.
Nem bántásként mondom, de ezekért a nyomatékkulcsokért 1 Ft-ot is kár adni.
De ha már megvetted, inkább ne használd, mert annyira megbízhatatlanok.
Itt a videó, aki nem látta volna tegnap élőben :

http://www.rtlklub.hu/musorok/...
tomcat jol mondta
3meret van a legkissebb a 1/4,azt a 3/8 majd a nagy a 1/2.ne kerdezd miert igy van,nem tom hanem jerry es nem vagyok szerszamkeszitö.
a feknyereghez 12es kulcs kell,dios vagy villaskulcs amelyik jobban teccik
a mai kepek-es tök kicsinek tünik az uj R1olyan mindha 600as lenne
Szivesen .
nem semmi kösz az infót!
Menjél rá a www.louis.at lapra ott vannak szerszámok jóáron
Jó neked hogy tudtál kerűlni eggyet de a kerékkel vigyázz nehogy szezonra meszeld el a lábad.jó szerelést bemelegítésnek itt a z én mocim pillanatnyi állapotában .lassan haladok a karbatartással mindig mikor van kedvem csinálok rajta valamit
4700 és 5800 nem maradt le egy db nulla
én is nézegettem de valami kegyetlen árak vannak
ha ennyiért vetted az korrekt volt , el se hiszem
Szia A kicsi 1/4colos 4700ft 4-24nm+ adtak hozzá egy 3/8ados adaptert a nagyobb 1/2colos 24-206nm 5800ft ehhez meg egy 1/4 és egy 3/8ados adaptert adtak szerintem nagyon megérte
Fasza. Köszi.

Most már biztos vagyok benne, h nem kell készlet...!
Na leslettyogok, oszt veszek vmit. Este meg szétkapom a motort és összeszerelem a kipufogón keresztül.

Amúgy reggel motoroztam az Aerox-szal. Jó volt... csak kár h elestem az udvaron...! Kerekezni akartam, arra még nem volt jó a kb. 5 fokos aszfalt...
szia!

megkérdezhetem hogy a 2nyomatékkulcs külön-külön mennyibe került? meg hogy milyen határok között tud dolgozni?
kb 20pézből már elég jó összeállítást tudsz kihozni persze csak akkor éri meg ha van türelmed molyolni vele.meg szerelési utmutató meghúzási nyomatékokkal.
mindjárt dobok fel képet hogy mivel nyomulok a nagykészlet piacos hobbi 3500ft a kicsi azt szerszámboltba vettem 8500ft +luisbol rendeltem nyomatékkulcsot mert occó +kerékanyakulcs meg egykét csillagvillás 10-től17esig.azt jó
Szevasz papa!
Na végre! Thx!
Neked bármi javaslat a szerszámokhoz?
Szia Zema . A 1/4és 1/2 a dugókulcs méretét jelenti ami a fej másik oldalán lévő 4szögletű nyilásra vonatkozik.
Nyugalommána'!

Amúgy így van, faszom szedné le egyedül a fékcsövet, meg má' le is van cserélve. de area azért jól összefoglalta, meg jó a kép is.
Még a féknyereg csavarját nem tudom és lusta vagyok kimenni a garázsba... Jah, meg a láncfeszítő kis szarhoz mekkora kulcs kell?

és köszi a hasznos tippeket!
Ő fékcsövet úgysem cserél,hanem cseréltet

Azért írtam azt amit írtam tegnap,mert így csak belekavarodik.

Mindenki ír mindent és más Ő sem tudja,hogy mivan.

Akksi
Kerék Lánc
Féktárcsa

Ezekhez ha megveszi a kulcsokat az elég


Hűtőfolyadékot persze h szoktam nézni.
De nem cserélek semmit, mondtam nem vagyok szerelőzseni.

Nekem össz vissz ahhoz kell szerszám, h kivegyem a kerekeket, kicsavarozzam a féknyerget, állítsak a láncon, akksit kivegyem, oszt ennyi. Meg az apróságok, pl tankbetöltő csavarok, a kamerakonzolhoz, meg ilyenek.

Tényleg, a féknyereghez lekapásához milyen kell?
Megkérdeztem és a jó hír h kawához is tudnak szerezni. kértek árajánlatot, most hétvégén megkapom. De biztos jó ár lesz, ha meg kell, akkor egy hét alatt itt van.
Mint a viccben.. "nagymama nem láttad a tablettáimat, amire az volt ráírva hogy extasy? - Picsába a tablettákkal, láttad a sárkányt a konyhában?"

1. elég szar ha gurulótól haluzik az ember, közel sem az van akkor benne, aminek benne kéne hogy legyen.
2. látott már valaki extasy feliratú extasy tablettát? Vicces is lenne :D

bocsi az OFFért
nem hinném hogy pont a kólától beszélne összevissza az ember gondolkodás nélkül. Inkább valami más cuccot mondtál volna :)
Zema P.C?
Nem, 86-os S51-es Simsonhoz...
Állj le a kokainról!