Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Area!

Az 1/4-es, meg 1/2-es közt mi a különbség? A fejel ugyanazok nem, ez a hosszát jelöli, vagy mi a pöcs?
holnap lefotozom az uj 2009es R1es almot,kivancsi vagyok milyen LIVE

elsö22,hatso 32kerek dio,tarcsa torx,14es a fekkarnak a fekcsöjehez kellett,a 17meg olaj
used&proved
fekcsöcsere az volt a szarabbik melo
Zema!

Szerintem meg az lessz a legegyszerűbb,ha besétálsz Harmatihoz az egyik szerelőjjéhez,hogy mondja el Neked,hogy mit vegyél.

Akksikivétel,kerét elől-hátul,féktárcsa

És így nem lessz az,hogy mindenki irkál Neked mindent.
Ilyet vegyél,olyat vegyél.

Szerencsére Nekem ilyen problémám nincs,mert van itthon minden.

Csak már itt írogat mindenki mindent,holott Neked csak az akksihoz,első-hátsó kerék és féktárcsáhozz kell.

Nem kell túlbonyolítani a dolgot pár darab,szaros kulcs miatt.
100Nm az keves jo lessz az 150nek,nem auto ez.amugy benne vana a szervizkönyvben,vagy a pohi oldalan .
jo ha neha keznel van.
hütüfolyadekot cserelted mar?csodakat tud tenni,igaz oldal idomot le is kell hozza szerelni:)ellenörizted 1altalan?
zema#jo ha van 1/4 es keszleted,racsnis,amugy 3/8os jo.abbol pl önnyebb 14es diot venni(13asig van altalaba a 1/4es)
utanna van a 1/2,abbol kell a 07re 22es es 32es a kerekekre,fektarcsa 40es torx,imbuszra erdemes 1 keszletet aldozni,gyekran kell,olaj dugo 17es,csavarhuzo az jo ha van sokfajta,kicsi nagy rövid hosszu
2008-as R1-hez kellenek a szerszámok?
Én éppen az akrát nem tartom semmire...
ja bocs a kisebb dolgokhoz elég a negyedcoll
Felejtsd el a Würthöt, hacsak nincs egy ötvenesed a készletre.
1/4 coll felejtős, mert kicsi. Fél coll, esetleg 3/8-ad coll kell neked.
A hátsó kerékanya 36-os, ez a legnagyobb, amit találsz a motoron.
Javaslom a King Tonyt, ebből darabokat is tudsz venni, a legkisebb nyomatékkulcs 15 ropi körül van.
100 Nm nyomaték kell a hátsó kerék meghúzásához.
Többféle átalakítót is tudsz venni, így elég 1-2 hajtókart venni.

http://www.ricrova.hu/arak/ara...
Majd jönnek a Profik megmondják!
De ez csak az én véleményem!
Nem ismerem az YZF-R1 -et!
Így nem tudom milyen csavarok vannak benne!
Jó kérdés!
Sorry de nem tudom!

Ezt venném!
http://webshop.wuerth.hu/reszl...

mi az h 1/4"-es, meg 1/2"-es dugókészlet?
melyik köll nekem?
Köszönöm szépen!
Kíváncsian várom!
Bence,
megkérdeztem a dynojet okosságodat, hétvégére megvan a válasz is.
Würth!
Chrom-vanadium teljesen jó lessz Neked.
Nem kell semilyen Beta,mert kurva drága.

Az árakat csak a nyomatékkulcs nyomhatja meg azt keress használtat.

Ha jól emlékszem az akksi kivételhez kell egy 5-ös inbusz,egy 8-as és egy 10-es kulcs kell.(a 8-as az hosszúszárú)

Ennyi

Nyomatékkulcs nélkül ez max(szerintem)10-15 ezer
mi pénz a készlet?
nem akarok 20,30 ezreket költeni erre, főleg hogy soha nem fogom használni. Ez amúgy sanszos. Most azért jött a szerszámvásárlási mizéria, mert ki akartam szedni az akksit. Az ülés levételéig eljutottam (volt egy ikeás imbusz a konyhaszekrényen, ami pont jó volt...), de aztán elakadt a tudomány. A gyári készletet nem tudom hol van, de nem is akarom azzal barmolni. Meg hol vegyek, milyen márkát? Betát nem veszek csilliárdért, meg snap-on-t se...
De a nyomatékkulcs a legfontosabb!
Zema!

Mindenből készletet vegyél,...készletet!

Ne aprózd el mert ha hirtelen kell valami és pont az nincs akkor szétb@sz az ideg.

A kerékanya az vagy 32 vagy 37 de nem vagyok benne biztos.
De azt megtudod mérni tolómérővel!

Akkor azt mondom,hogy kulcsokat vegyél 8-tól 22-ig,meg vegyél egy kerékanya kulcsot vagy 32 vagy 37.
Majd holnap lemérem Neked.

Imbuszt pedig készletben vedd meg,az a legjobb.
Nah pont erre gondoltam... Értem én h gőzgép, de mi hajtja? Tudom h crova kell, meg imbusz de mondjuk imbuszból 5-ös, 6-os, crovából meg mekkora? Meg mekkora kerékkulcs, meg ilyenek!


És ki számít új titánnak?

Igen,ahogy mondtad vegyél egy crova készletet,egy imbuszkulcs-készletet és egy nyomatékkulcsot ahhoz is + inbusz.

Sokminden Neked nem kell,...szerintem ez is elég.

De ha sok pénzed van vehetsz egy komplett BETA kocsit is,csak fölösleges.