Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah, nagy szaktudású gyakorlott szerelő R1 tulajok! (ez most nem az új titánoknak szól, hanem a régebbi arcoknak)
Én nem vagyok nagy szerelő, csak húzom a gázt, meg ilyenek. De 20 év motorozás után eljött az idő, h vegyek szerszámokat...
Crova készlet, meg hasonlók. Szépen mondjátok most el, hogy milyen szerszámokat vegyek (nem röhög) . mekkora fejű Crovák kellenek, imbuszok, blabla... az általános dolgokhoz.
Az Akra az Akra. Utána jön egy üres lépcsőfok, aztán jön a Yoshi, aztán meg kurva sok lépcsőfok és jönnek a többiek...! Hajrá!
Bakker gyönyörű lehet a hangja élőben, bár így is áthallatszik, hogy nagyon brutál....
Szia!
Ausztriából van, 800 EUR volt a 6 db gumi. 270-es EUR / HUF árfolyammal 216 ezer HUF.
Szia Zema!
Honnan újítottad be ezeket a frankó Supercorsa és Superbike gumikat? Na és persze a lényeg. Mennyiért?
2009-es R1 Akra evo rendszerrel!

http://www.youtube.com/watch?v...
XX. kerület
meg semmi nincs eldöntve
peter nem tudom hogy jön-
2futam van ott is,+ssp
Köszi, hát igen... március végétől (ha addig még nem visz el az agyvérzés), majd többet írogatok.
Szia!
A sisakok már elkeltek, 2 napon belül elment mind a 10. Féláron, vagy alatta volt, nem csoda.
Kösz az aggódást.
Csak a lábfejem tört, meg némi zúzódás itt-ott.
jah, most már beugrott a sztori.
Szép volt a gsxr, sajnálom.
Szia Viking!
nem semmi képek. sajnálom a vasat :(
viszont örülök neki h nem lett bajod. Mert nekem vmi barom azt mondta h ott hagytad a fogad szóval örülök a meglepetésnek hogy egyben vagy Aztán óvatosan !
Öcsém azt nézte, hogy szétrobban a gixxer eleje, én pedig kecsesen elszállok.
Aztán realizálta, hogy a rohadék, terrorista, öngyilkos vadkan ott maradt előtte a földön, úgyhogy átesett rajta ő is.
De ott már nem volt tempó.
Szeva Bandee!
mentve a szám. itt az enyém: 06305475719
Aztán remélem már márciusban tudunk gurulni :) és össze áll a vas vettem hozzá pályaidomot akkor a telót kéne kicserélni csak nem tudom még hogy veszem ki meg hogy hol de majd megoldom. Február végére megérkezik a zsír új Gianelli dob is. A blokk már bevan karburálva a rezóhoz csak még új dobra nem volt zsém és a gyári van fent. Gondolom nem lesz baja ha felrakom .... mert majd át kell fúvókázni a karbimat mert nem tudta a Bálint Laci normálisan beállítani a hidegben Jah meg sikerült szereznem olcsón egy új MRA windshield sötétített dupla bubis plexit szóval most már nagyon egybe lesz a gép rakok képet a dobról kíváncsi vagyok mit szólsz hozzá. További szép estét R1 tulajok!
üdv: Kis Tuning
mind a két motor eltalálta? hogy?
bazz, ezen a helyen "edzek" és itt nem kicsi a tempó...
Ott.
Pilisszentlászló és Visegrád között.

Képek itt:
http://www.gsxrfans.hu/index.p...
A pilisben hol? Lepence?
Megvan.
A blokk gyakorlatilag karcmentes, kerekek oké, lengővilla, fékek szintén.
Mi lett a ronccsal?
Hétvégére mentek vagy csak a futamra? A Péter is megy?
Ott is vasárnap van 2 futam, vagy mások a szabályok?
talan a peter ismeri a sracot,en a gepet iden többször is lattam,sopronba
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Csá.
Most mondták a hiradóban,hogy a kurmány állitólag eltörölné
a REG.ADÓT az új autóknál,a gazdaság élénkitése miatt.
Remélem az új motoroknál is.
Nekem -230 lenne.
Most kajáltam,lehet romlott volt a tej.
Pontosan még nem tudom, mert folyamatban van a biztosító és a kártérítési igény is.
Nagyságrendileg 1,1-1,3 között valahol.
Dani!

Már éppen itt volt az idelye,hogy benézz ide!

Sok a meló