Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kék Uzsgyira, a '99-esre.
OK, igyekszem kinyomozni majd hogy adás után honnan lehet letölteni!
Háziállatokat nem tartok, pláne nem olyat aminek négynél több lába van... mire is gondolsz?
Plíz vedd fel,és töltsd fel majd ide,mert ha nem esik az eső,nem tudom megnézni.Vár a tetőőőőő...
Megvan még a régi csótányod is?
Örülök hogy reagálásodból ítélve R1 rajongónak tartod magad...
Feltétlenül!
Ellepték a médiát a DanGer-es csicsa Eriggyek...
Hello evribodi! Szombaton délben lesz az RTL Klub műsorán az Autómánia, benne pedig az R1-esem!
R1 rajongóknak kötelező program, tessék szépen megnézni!
Helló Zema!

Megvannak még az eladó Shoei sisakjaid? Érdekelne. Küldj egy telefonszámot és majd felhívlak. kösz
Igen! Ezek mind 1 kaptafára készültek!
Hello all.Az lenne a kérdésem hogy ezek az markolatok amik a napi akciókban vannak szerintetek jók a 2004-es r1 esemre is?
http://shox.hu/cikkmutat.php?i...
Szerintem többről is!
Azért nem festem a pályaidomomat, mert először ezeket akarom rendbe hozni! Mondtam már, első a munka!
Szia!
Én sem találom a tiéd! De, itt az enyém 703879555!
Tavaly én is voltam Alsóörsön nem láttalak ! De az idén már biztosan meg is ismerlek!

SBK-t kérdeztem, hogy oda sokan mentek-e? Úgy értem haverokkal!

Mi az IDM Salzburgban?
Sok sikert, szívesen máskor is
Szia Pohi. Még csak az udvaron izgattam be a mocit az előző dobhoz képest mélyebb a hangja már várom hogy menetközbe terhelés alatt hogy szól most full szétszedtem az egész gépet épp zsirzás csavarellenörzés téli szöszmötölés van ha összeáll a gép dobok fel egy videót.Pohi mégegyszer köszi a segítséget.

lemaradtam valami veteledröl?2000r1es mi volt vele?eladas huf
?fotok
sokan vannak.altalaban jo bulikat hoznak össze.tavaly lengyel,sved,jugo,orosz,nemet,osztrak,olasz, bikereket is lattam.
2eve a tankcsapda jatszott
Délután felhívlak,hogy mit mondott
Okés! Sürgesd meg ,vagy legalább annyit tudj meg :mikorra,mi baja,mennyi! ...........................
Délután felhívom.
Úgy is csak februárban megyünk haza
Ja Boldi eladta a 7-est mert nincs fenn a honlapon
Inkább azt mond mi van má" a műszerfallal?
Na mi van már otthon vagy
És egyböl ez a csúnya net
Ahha!..................Értem! Kéttő is van!