Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Geri küldtem mail iwiw
Zema, ne játszd már hogy korlátolt vagy légyszíves . Egyrészt senki sem mondta, hogy többet kellett volna fizetned az 1 éve megrendelt cuccaidért, mint amennyiben megállapodtunk akkor, amikor még megrendelted, és annyi volt az ára .
Én annyit közöltem, hogy most (illetve kb. 3 hónappal ezelőtt) mennyire változott. Ez téged, mint rendkívül szimpatikus "fizető vevőt" egyáltalán nem befolyásolt volna anyagilag. Azt gondolom ezt akkor is sikerült felfognod, csak taknyolsz.
Egyébkét bármikor újrarendelem a kívánt cuccokat a számodra, ha az 50% át előre kifizeted. Amikért nem jöttél 1 évig, azokat a múlt hónapban eladtam. Remélem nem sértelek meg nagyon...
Persze h kellenek, azokon az árakon amikben megegyeztünk, nem 50e-el drágábban...
Szeva Bandee! Csütörtökön ott voltam az utcátokba gondoltam beköszönök mondom felhívlak erre nicns meg a számod az új telómba majd légyszíves vmikor csörges már meg vagy dobj egy smst hogy tudjam. kösz

Üdv: Kis Tuning
9 eft? A héten viszik tán...
Van 1 pöpec kék is arra kellet a Boldi kék tankja!
2000-es piros-fehér-fekete gyárira akarom vissza locsolni.
Gondolom a 2000-est amit osszeraktál v. nem?
CCCCC!Amit R1-gyöngyösre akarsz kenni!?!
Fújom! De melyiket?
Sokan szoktatok menni?
Alsóörs? Tavaly is voltál?
Miért milyenre fújod/fújatod? ......................
De szerintem az is gyöngyös!
00as,01es is gyöngy
De igen, és abból következett a 2000-es!
idm salzburg
sbk-monza volna durva
alsoörsi harley
pancsiring-mgp
siofok
Virág nőtt az első kerékben!
Hé!99-es ről volt szó neeem? Mert az az!
Melyik SBK futamra akartok menni?
megalmodom .
Fújd ezüstre! A bordó alá úgyis ezüsttel kell aláfújni! Csak lakkba kell csiszolni és mehet a bordó meg stb. A matt feketét meg le kell takarítani mert nem jó ha alatta marad.
Prop-tech? Hümmm ! Ez alkuképes?
Van izgulás a kevés km.-es 1 gazdás kékre? Most rakom össze az iker tesóját, addig tessék eladni!
festek mar megvan,csak meg nem küldtek haza,ilyesmi ,de legrosszabb esetben matt feka lessz atmenetileg