Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A füldugó olcsóbb!
Gabcsi! Akkor biztos a 2000-es piros-fehér- feketében is gyöngyház a fehér! Ugye?
Haveromnak van eladó Extreme-tech kormánytelója RN12-re 55-ért, nekem meg Carbon-look Raptor dobok 70-ért bilincsekkel, prop-tech elektronika 10-ért! ha érdekel: 70/949-4341, vagy akirayanagawa@freemail.hu .
És bevált a cucc? Hangja?
Úgyhagytam! Nem lett volna értelme hozzányúlni ,többen mondták Ja azt említettem a múltkor hogy csak menet közben hallom ........................Lecserélem a sisakom a végén
Mi a hézag az R1-nél? Szó szerint értem!
Valamit sikerült állítani , vagy ráhagytad?
Óh!Igazán nincs mit!
Vazze lent van a sztender a térdvédőn a smile nem fog mosolyogni a balosban
Lent van támasz!
Rendes tőled, hogy vigasztalsz!
Vissza térve a festékre, megrendelted és még nem érkezett meg, vagy nem is fogják küldeni?
Kakukktojás!
ago is mondta nekem a mult 7en hogy meg a gyaribol is lehet csodakat csinalni
te?soha
Házilag valahogy igynéz ki a motyó.
Találtam neked jóféle Akrát !
Nem azért mondtam én örülök ha valaki megtudja venni a fullos cuccokat csak aki spórólni akar annak akarok segíteni.jó hogy elősször ruhára költöttél az fontosabb mint pár plussz lóerő.
Persze ezt nem panaszkodásképp írtam

Ez egy ilyen"játék",......de megéri
Bocs, számomra nem volt olyan 1 értelmű! 40 körül már hülyül az ember.
Köszi Gabcsi!


Neeem
Nincs szó trendiségről,...egyáltalán.
Csak most ruházkodtam fel fullra és tetőtől talpig több mint 400.000HUF-ba került.
Úgy,hogy mindent olcsóbban vettem meg mint a bolti ára,vagy akcióban.
És még a kormánytelót is le akarom rendezni a szezon előtt.
És még olaj és levegőszűrőt kell cserélnem tavasszal,...ja és gumit elől hátul.
Nincs szó trendiségről.
Szia. ha elfogadsz egykét okosságot akkó mondom hogylehet spóróni.Ha mindent trendit veszel kipuff kb150péz,katalizátornélküli összekotő kb 30péz pc használt 40-50péz 4térképes beállitás 100péz sportszűrő használt v ujj 10-20péz az össz kb 350péz.namost nem trendi de nekem bejött kipuffba Race baffle kitt e-bayról 20péz, pc használt 40péz egytérképes beáll kb 40péz katalizátor kiflex helyére simacső beheggeszt 3 péz sportszűrő 15péz ez kb 118péz.Vagyis 350péz vs118péz trendi vagy nemtrendi
Félreértés ne essék!

Egyenlőre kihagyom még a Power Commandert.
Először legyenek meg az ágyúk(majd valamikor)és talán utánna.
De a kipufogó is várat még magára egy darabig
gyöngy de ezt irtam is,amugy tudod te is ez R1,ben gizixblader
chriss
az ami meg nallam van es50huf?
jah elég kemény
100 ezer a négy térképes beállítás?
Úgy,hogy Én adom a PC-t?

Jó tudni,hogy mihez tartsam magam