Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pohi!

Megjött ma a gerincvédőm

Akartam írni,hogy ha nem lessz jó akkor továbbadom Neked,
de teljesen jó rám

Azért köszönöm a linket
2007/08 R1-hez új!426-411 commander;60.000ft
Ha beleugathatok ..................gyöngyház
Egész pontosan erre
Bocs, Pbandee, nem neked, hanem Zemának szólt.
Pedig már majdnem megkérdeztem, hogy a cuccaid kellenek-e,
A gyári piros-fehér 99-es R1-en a fehér, gyöngyház vagy akril?
mi milyen bandee?
OK, Szeva!
Jó pihit!
Ok mentem szunya me reggel meló
szólok mindenféleképp
De gyárilag milyen?
Igazad van Zema ezért rajtolok a gyorscsoport elejéről aki gyorsabb ugyis megelőz aki nem az meg nem tart fel. Szucsko ha itt a rencccerr szójjá me bevagyok izguva
Mert?
Megkérdeztem az ago-motorst a 4 térképes beállítás 100 rongy számla nélkül olcsóbb, de nincs benne a pc
ugyhogy majd max nyáron
a rendszer meg most jön meg szerdán durca lesz
ott lehet gyorsulni, nem a túramotorosok között. meg nem akarok még egy r1et tk-ra rakni vmi kretén miatt...
Trükkös a nick név
Szevasz Tomi!
Üdv Gabi
licencre gondoltam c-re de akkor nem lehet az utcai gyorsba regelni csak a licencesbe és még nem érzem olyan jónak magam.meglátjuk évközbe mi a helyzet javulok -e vagy csak hülyülök .A négytérképes beállításról ha megvan a diagramm érdekelne hogy mennyit változott az egytérképeshez képest .
ja-ja megyünk együtt. a 10-ről a 08 az lófasz, meglátod könnyen odaérsz te is. van gumimelegítőm is, így nem kell majd az első körben sem totyogni! bár mindennek ára van, idén nem lesz nyaralás, kellett a gumimelegítő, a sok gumi, meg a sok egyéb szar...! Licenszet nem akarsz váltani? N-eset? Így nem kellene a hobbimotorosokkal zúzni.
Akkor már csak a jóidőt várjuk a 07-08 nekem nem megy mert kavicságymetáll lessz belőle de majd próbállak követni hátha behúzol 2.10álá .én metzeller racetek k2 vel indulok aztán ha melegebb lesz az idő még nemtudom valami ragadós gumi +méz hogy mégjobban ragadjon.
Szevasz papa!
4 új hátsót és 2 új elsőt újítottam. Idén Pirellizek. 2 Diablo Supercorsa hátsó, /55-ös SC2-es keveréket, ehhez egy SC1-es első Supercorsát lőttem. Emellé meg 2 db Diablo Superbike-ot (slick) SC2-esek ezek is, de ezek /60-as hátsók. És ehhez is SC1-es az első. 1 első kibír 2 hátsót. Ha kb megint olyan 15-16 ezret megyek, akkor talán pont elég lesz a 4 hátsó, meg a 2 első. Kamaretartó állvány nekem is kész, kamera is megvan, úgyhogy támadás egymás/előtt mögött és csinálunk fasza filmet. a 2:10 ok, bár tavaly a kevés pályanapomon 07-08 között tudtam menni végig.

Itten vannak a supercorsák, a superbike-ok meg mér a garázsban vannak.
Szeva koma. Milyen gumát jóárasítottál össze?A ringen ottleszek a seggedbe a kamerával ha képbe akarsz maradni 2.10alá ne menjémá
Nah, megvettem erre az idei szezonra a gumikat. Még elmegy a paripa 4 térképes beállításra, oszt szétbaszom a ringet. Már csak benzinre költök.
az levolt festve gyöngyhazzal,BASF-es,RM.
a mostanira meg nem kaptam meg a festeket
miert?
addig legalabb kitalaltam hogy parkolhatok ingyeer
Te Zsolt!
A régi R1-esed fehér része gyöngyház volt vagy akril?