Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamint van még egy arany színű Gilles tolling versenylábtartó. Az ára 65 Eft. Új ára 135 eFt.
A használt, ami a képen is van az sebimoto. Az új az pascalpast, fehér színű nincs fényezve. 80 az ára
szia!
Ki gyártotta az idomokat?
Az új az fényezett?
A 80 az 80?
2db komlett pályaidom van eladó R1-re (07-08). Az egyik használt 60 eFt, a másik zsír új 80 eFt.
Van. és eladó is.
Hali!
Van valakinek 2005-ös R1-re gyári bukógombája?
Mikulás külön van?
vagyis a bolti ár a 100. ezek is újak.
SHOEI RAID 2, M-es mértetben sok színben, új, dobozban, mindennel, lengőfaszú mikulással:
45,000 pénz. 5 db van. hajrá. Az új 100 körül van.
HE-HE!
persze. K&N. De még 45-ből mikor a menekülő németek itthagyták a zündapp-hoz.
hát apám te sokkot kapnál akkor egy mediterrán országban, ahol egész éves szezon van és belegurul a motorba egy évben 30 ezer. Itt a sok gyökér megvettemamotortdebefostamrajtavagynembíromfizetniesetl
egnincspénzembenzinrevagyvisszavetteabank köcsög miatt eladhatatlan normális áron egy használt motor, mert tele vannak a hirdetések 1 éves motorokkal amiben 2000, meg 3000 km van. Ki fogja megvenni az amiben 15 van egy év alatt. Mer' biztos széthajtották. Ja az apja faszát!
Uraim véleményt kérek! Sportlégszürővel állunk szembe? Bár belül nem szivacs ,hanem valami szövet féleség és kivül-belül drótszövet.És nincs ráírva semmi! olyan K&N-es nem?!?
hát azért a lengővilla/elektronika/módosított deklik triónál egy picivel több a változtatás a 04-05 és a 06 között. Változott a kompresszió, a befecskendezés szöge, stb... egyszóval áthangolták a motort - de ezek igazából marginális dolgok. ez mind, mind arra kellett, hogy alul nyomtékosabb legyen. Az már más kérdés h az lett, de még így se közelíti meg azt amit az ember várna alul... persze gyári állapotban. A másik meg h ki közlekedik 8 - 10,000 alatt, az vegyen gördeszkát. Nekem pont ez jön be az R1-ekben h pörgetni kell. Ha hatodikban akarok gurulgatni veszek dízel Sprintert.
Hamár igy benne vagyunk akkor mégegy kérdés:láncot is most fogok venni rá,de aztsem tudom melyik a jó?Márkában:DID,Iris,RK? X vagy O gyűrűs,és hogy méretben mekkora kell,meghogy vane ami aranyozott vagy szines?
BÁMULATOS
Köszi szépen!
Akkumuláltor
Modell:YTZ 10S

Feszültség,kapacitás:12V, 8,6Ah

Méretei
Magasság:93mm
Szélesség:85/150mm


És Én nem voltam LUSTA Neked,lemenni és megmérni!
Ennyit csak megérdemel
Ne zavarjon a 10.000km
Én tavaj nyáron NAGYON LAZÁN toltam bele 7000km-t

Jó,..persze amikor Én vettem,Nekem is fontos volt a km-óra állás.
De 10.000 nem sok és az hihető egy 07-től.
Miért zavar?
Ennyi egy gyenge szezon alatt benne van csak élményből!
Hello all.Nekem egy 2004-es r1 em van és akarok bele most egy új akksit venni.Lusta vaok kimenni és szétszedni a garázsban hogy megnézzem milyen kell mivel mindenképp akarok újjat.Ti milyet mondatok hogy vegyek mert 2 helyen nézztem ,nagyvas és motor-akku.hu de mást mutatnak méretben?
köszöntem
Van nekünk is a boltba egy 2007 es R1. Garantált 6500 km. Olcsón odaadnánk mert jön a 2009-es. Ha valakit érdekel hívjon.
Háát... Még kis türelmed kérem... Még simán lesz 1-2 hét... Sajnos. Szegény lapesz is vár az indexére, arról legalább már tudom, hogy úton van. Siettetem a tiédet is Chriss!
Csak a legszükségesebbeket