Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"megakadályozza a hátsó kerék megcsúszását visszaváltásnál"
ne nézzetek balfasznak de egy vérremenő vitát kéne orvosolni az eggyik haverommal... valaki ismertesse kérem a csúszókuplungot, illetve lényegét néhány mondatban. nagyon megköszönném, persze örök hála!
Mi van importálgatunk?
Ilyen sisak és ilyen ruha csak más a színkombináció:

http://www.parilla.hu/index.ph...


Pohi örül
I love Amerika Új sityak és ruha jóárasítva
köszi srácok a választ! bár egy kicsit zavar a 10e km...
07 mindenképp
Már csak a csúszókuplung miatt is
A visszahivás a motor teljes élettartamára van kiterjesztve. Így ha nem lett volna még megcsinálva akkor még most is térités nélkül kell javitani a szervizeknek.
A vázba mi sem ütöttünk be egyetlen pontott sem. Nem igazán látom ennek a jelentőségét. És egy esetleges tulajdon váltáskor nem tudom hogy az eredetvizsgáló mennyire örülne egy ilyennnek.
sziasztok! cserére szántam el magam R6-ot R1-re és azt akarom kérdezni, hogy melyikre vagy esetleg melyikkel járnák jobban lenne egy 2006-os évjárat enyhén csúszott igényesen javitva csak 1500km-el vagy egy 2007/3 évj. több mint 10e km-el a kettö között árkülönbség 200e ft mind a 2 gyári állapot semmi extra kipuf vagy ilyesmi...
Geri!

Mikorra várható a cuccom?
MilleRR: Nagyon köszönöm a pontos tájékoztatást,...sokat segítettél vele! Odafigyelek majd ezekre! Ha sikerül a vétel azért megírom, ha nem aggatok vele senkit!
Yamaha R1 04-06 évjárathoz eladó: Termignoni kipufogó bilincsekkel, Valtemoto rendszámtáblatartó, LSL bukógomba szett+emelőszem+deknivédő+kormányvég, Extreme Tech kormánygátló, GOOD RIDGE fém fékcsővek, majdnem új fékbetétek, intergált hátsó lámpa
Nem mondod, hogy pontozóval ütötték bele...
Szia!
Kimondott típushibája tudtommal nincs az R1 nek. A 2004 es évjáratúakat visszahívták TPS (Throttle Position Sensor) cserére, mert tervezési hiba okán, a szenzorban képződő kopási kosz nem tudott kiürülni, és eltűnt a motor alapjárata. Garanciában cserélték a szalonokban. Érdemes rákérdezni, hogy cserélték-e, mert ha nem, akkor az egy kb. 15-20 ezres kiadás. Ha ne tud válaszolni rá az eladó, akkor nézd meg, hogy a váznyaknál, ahol az adatokat tartalmazó plakett van, bele van-e ütve a vázba egy pontozóval egy sima "pont". Ezzel jelölték a cserét. (mondjuk én az enyémen nem engedtem, hogy odab@sszanak egy pontozóval )
A 2006 os a színen kívül változott még annyiban, hogy a kuplungdeklit, és a kuplungtengelyt, valamint annak csapágyazását megváltoztatták. Hosszabb lengővillát, és módosított elektronikát kapott, de a változtatás majdhogynem elhanyagolható. Pl. ugyanaz a Power Commander kell ebbe a 3 évjáratba.
Ugye-ugye,tudtam Én,hogy tetszik a jónépnek!
Szép motor jöhetne, főleg ebben a combo-ban moci+ rajta a bögre
Sziasztok!

Ha esetleg vkit érdekel egy zsír új plexi 99Euro helyett 15000Ft ért akkor sikítsatok !
Tipushiba?
Ez R1!
Nincs tipushiba,nincs vele baj.
Egyetlen"baja"van az R1-nek,a kormányteló.Ha keményen használod a gépet nemárt lecserélni,sűt akkor kötelező lecserélni!

A 04-05 teljesen egyforma,ha jól tudom a 06-os TALÁN egy picivel esősebb.
De erről MilleRR tudna tübbet mondani.
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Találtam egy jó állapotban lévő 2004-es évjáratú R1-t, de bizonytalan vok egy kicsit!1.590.000 ft az ára,de 300.000ft-al többért már 2006-t lehet kapni! A kérdésem lényege: Megéri ez az egy év azt a pénzkülönbséget, illetve típus hibái vannak a 2004-nek?
Ha bármi ötletetek vagy tanácsotok lenne kérlek írjatok!
Előre is köszönöm!
Léptem aludni,mert késő van
Nem is azon van a hangsúly,hanem a csajon!
Szép és aranyos
de ez is piros
red rules the world:)