Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közös izzadás férfiakkal, letolt gatyával Mátrában közterületen . Köszi kihagyom
inkabb siofoki vagy almadis bulit javaslok
Mindenki örül! Minden megvan!
Most már csak keményen kell húzni a gázt, meg baszni neki...
Örülök,hogy meg vagy elégedve!
Azért egy szép árnyékos helyen egy finom lángossal, palacsintával és egy jó kávéval ki lehet bírni!
Végre... Fasza kis ruha, bár én az "ugrálókat" jobban bírom...
Kössz szépen

Ja-ja,majd együtt szenvedünk
Chriss,grat. a rucihoz.
Most már többen leszünk 1-el,akik izzadtan, büdösen,letolt gatyával ülünk valamelyik Mátrai
parkolóban hideg üditő és levegő után kapkodva a 40 fok melegben.
De mindezt biztonságban tehetjük.
Picit pontosabban


Termék neve: T 1 WIND PRO
Gyártó: Spidi Sport
Stílusbesorolás: Sport
Szín: kék


Ár: 182000 Ft

Marha bőr, egyrészes overál
Perforált, jól szellőzik
Váll-, könyök-, csípő-, térd és sípcsont protektorral felszerelve
Neoprén betét a csuklónál és a bokánál
Előkészítés itatórendszer számára a púpban
Alex!
Múltkor beszélgettünk a gumikról. 2 garnitúra kellene, vagy D209, vagy D211, esetleg Supercorsa. A Dunlopból 7433-as keverékű - vagy ahhoz hasonló medium/mediumsoft - Pirelliből SC2-es, 120/70, meg 190/55 méretben. Ha találok a neten, hogy a legjobb elintézni? Megrendelem direkt a hirdetőtől, vagy elutalom neked a pénzt és te megrendeled és hazaküldöd (ált. in usa free of charge a delivery) ? Kurva jó árakon vannak fent, sokkal olcsóbb, mint itthon bármilyen forrásból. Bár még a DOT számra egyikük sem válaszolt és én max. 1 éves gumit akarok venni.
Balatonring-Pályaszimuláció

Még nem láttam Én sem!
Na,ennek örülök
jóezszépezfaszaez!
Spidi-vel nem lehet melléfogni.
Az első pár gurulás után úgyis kiderül hol bő, hol tág, vagy hol lóg/szorít, de azt Cölöp pikk-pakk megcsinálja.
Néztem aláöltözőt is,vagyis Fater kérdezte,hogy van-e nekik.
Van nekik,téli-nyári.
Ha jól emlékszem a nyárira mondott 12.000HUF-et.
Én nem vettem,mert még mennem kellett máshová is és még oda is kellett a pénz.

De a lényeg,hogy van.
Hy!

Én 1.75m magas(alacsony)vagyok és vékony testalkatú,tehát Nekem 50-es ruha jó.

A T1-en kívül próbáltam még a JP3 HYDROBACK-ot ,csak az 48-as volt és szürke.
Jó is volt az,...derékig.
De viszont amikor a felsőrészt kezdtem magamra"erőltetni"akkor már éreztem,hogy a golyóimat az agyamba akarja nyomni az ülepe.
Úgyhogy azt gyorsan le is dobtam magamról.

Akartam még próbálni az NRG-t,kétrészes.
Csak az viszont 54-es volt,..az Nekem nagy.
Mondta a csaj,hogy tudnak rendelni,csak nem tudja hogy mikorra jönne meg,meg az ára sem lenne már akciós.

Úgyhogy így maradt a T1.
2009. január 2., péntek - index.hu
A félmillió alkoholista országa vagyunk
kv-tol?
A gond már nem is kicsi Most a májnövekedő résznél tartasz így nagyon sokat lebont a májad a méregből az "edzettség" miatt. Ez később átcsap visszafordíthatatlan zsugorodásba mely során már 1 üveg sörtől is mata részeg leszel, viszont ezen állapot nem tart sokáig években számolva.
Hát... Van egy kis gond... Ha jégert magában iszom, akkor nem lesz semmi bajom tőle...
Ajaj.....klinikai eset vagy....fogadjunk még nem vagy józan . Anyum a detoxon dolgozik, ha meguntad az ivást és kell beutaló akkor megoldom neked
Hát... Ezeket éppen elenyésző mennyiségben iszok jägerhez képest pl....
Ne kend az asszonyra! Dr.Söröspezsi a neved mától
2 pohár pezsgőt ittam újévköszöntés' alkalmából. Kb vezetni sem nagyon akartam már este, de hát az asszony...
Bazzzzzeg....pedig esküdöztél, hogy soha többé .....na ezért nem figyelmeztetek mostanában senkit, mert mindenki csak igérget olyat amit úgysem tart be