Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csaba-center! Woodoo!
akkor 1arban van ,csak ez 1 7en belül itt van
De, szép az a sárga!
OKsi!
Köszönöm szépen!
30 usd az EMS MO-ra
Az enyémet is, az enyémet is!
Hívd fel Ágót! Az enyémet is ő kötötte be.
Kedves eregyesek!
Tudnátok segíteni abban, hogy a sebesség fokozatkijelző bekötéséhez, melyik vezetékről kell levenni a ford.számmérő jelét (rn12), vagy túrjam szét a műszeregységet és közvetlenül a mutató motorjáról vigyem ki a jelet?

Kösszcsi!

(Igaz,hogy nem tudom uralni a lóerőket /kedves Z3/, de egyszer még hátha megtudom tanulni! A jó papp is holtáig tanul.)
Szia Leslie!
Régen jártál nálunk!
Hogyan változnak azok a szívócsövek manapság?
59 vagy 69 usd+15 posta=74,84 usd=50,56euro
itt meg ugy hogy hazhogymegy 62 euro
itt:
http://cgi.ebay.de/4-x-ccfl-an...
mekkora a az atmero drbig
Az gondolom plusz költség...
Vagy ez..
angel eyes

A szállitást megkérdezhetem.... de Hong-Kong-BÓL jön a cucc ugy hogy sima postával nem érdemes küldetni, mert kb 4 hét a szálitás és ha le nyulják MO-n akkor reklamálni sem tudsz ergo EMS-el érdemes szállitatni.
itt a termék leirás 2 D= two door 4 D= Four door
Ilyenre gondoltam! Csak ahogy nézem, nem írják, hogy melyik verzióhoz való... Mennyiből lenne ez itthon?
Akkor pillanat.. most nézd meg..
Ide klikk...
Nem hoz be semmit
Big check this kink
ez kellene neked....
Facelift=2004(ráncfelvarrot), 320d
Itt a searcing list hoz többet is komplett lámpaként...
E46 HEADLAMP
99-től mentek azok az ős vasak ...
Évjárat nélkül nehéz lesz... valami info morzsát kérek évjárat, tipus 320 525...stb
Ugye nyelv hiányában stb... Na mindegy, a lényeg... E46-os bömöshöz (faceliftes verzió, 4 ajtós) kéne nekem angel eyes. Méghozzá piros... Csak nem tudom használni azt a vackot. Lehetőleg maga a karika gyári lámpába, de ha egész projektoros lámpatest van az sem gáz... Köszcsíííí
Mondca ?
Üdv nép!
Vmelyik ebay-mester tudna nekem segíteni?