Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy jönnek ide az RR-esek?
Nem értem,de mindegy,biztos lemaradtam valamiről
Miért félted? Amúgy meg ,addig is örültek az RR- esek hogy nem tartja őket rettegésbe "fájörboll" a kérdésáradatokkal!
Hy!

Lehet,hogy a jövőhéten aktuális lessz a töltő,de még nem 100%
Majd meglátom,hogy hogy is állok,...
miert lett kihangsulyozva a made in spain?
volt valami a gumikkal
Tényleg vigyázzunk rá,nehogy beteljen ez a topic.
rem az RR el se fognak megbaszni
nemtom én se nagyon ismerem a rendőröket
Na majd akkor a RR-el megb...nak! Amúgy tőletek kaptunk új rendőrkapitányt! Nem tom hogy hívják és csak 1cer láttam................fiatal!Na a nyáron összeismerkedünk... ha nem tetszik neki valami!
aham,hát itt felénk rendes rendőrök vannak sztem.. nekem még nem volt sose problémám velük, lekopogom de engem nem büntettek meg,pedig megcsináltam már nem 1 hülyeséget... 4éve motorozok ,öszesen ugy 20ezer km t tehettem meg max,de legnagyobb részét itt a környéken,és nemsokszor állitottak meg, de ahányszor megálitottak mindig volt vmi ami nem stimmelt:D vagy világitás nem volt,vagy biztosítás,vagy épp nem voltam szabájos,vagy 125/50es motorral mentem,vagy csak éppen tul gyorsan,bukónélkül szimozás, volt,hogy 125/50es motorral menekültem előlük,enduroval vagy 120al,majd 1 bokron felakattam és elkaptak, akkor se büntettek meg,
akkor biciklivel ien világités nélküli story is volt 1 pár,de szerencsére még 1szer se büntettek meg a rendőrei,szval én megvok velük elégedve
remélem azé ha felétek járok részegen biciklivel,akkor te azér nem bünteetsz majd meg
üdv
120/70 ZR17 58W TL 30,000, 190/50 ZR17 73W TL 45,000.
A Snowfoxnál 110 pénz (45 + 65) a garnitúra.
Csak párban adom őket.
Aztán hogyé' adod a gumikat?
Hi all!
4 garnitúra új Michelin Pilot Power 2CT 120/190 (visszahívás utáni, made in spain) gumi eladó.
Meg RN19-re gyári Fiat Yamaha idomszett.
Ritka mázli.....felénk ezt nem úsztad volna meg ennyivel, szóval ne gyakorold túl sokat, alapból a világítás is gáz, a 2 személy meg pláne ha még részegek is vagytok, ha 0,51 fölött fújsz még SERES Ethylometer fújás vagy vérvétel islehet belőle.
akkor jó;)
és a srác mit kaphat szerinted? igy h 16esre volt cak jogsia,és kiderült h 125ös moci rendzám nélkül?
jaj am képzeldvolt tegnap északa 1 pozitiv élményem a rendőrbácsikkal vittem haza 3kor a barátnőm, biciklivel mentünk 2zeméllyel, elég rendesen bevoltam töltve,me szallagavatóm volt,megállitottak,és cak anyit monak,hogy legközelebb világitással biciklizzünk,és kaptunk tőlük szaloncukrot is
Ennyi.....felesleges aggódani
hát de én is mondhatom,hogy engem is megtévesztettek vele, mert én is ugy vettem hogy ez 50es... motorokhoz nem értek,honnan tudjam h nem 50es? ezt mondhatom,nem?
köszi a választ
üdv
Hát nem hiszem, hogy bajod lenne belőlle. Max. ha esetleg az adás-vételin 50-esnek tüntetted fel....és ő arra hivatkozik, hogy megtévesztetted és ő azt hitte 50-es....egyébként más gondot nem látok.
A beállítási lehetőségekben van különbség a rugóstagok között.
Itt megtalálod az összes modellt, és láthatod a különbségeket
Products
Motorcycle
Sportbike
Monos
hock
Miután kiválasztottad, hogy melyik modell tetszik, néhány személyes adat szükséges (súly, stb.), hogy kifejezetten a Neked megfelelő rugóstagot tudjunk rendelni..
Aha köszi! Néztem bár az enyémhez spec. nem láttam. De hátha ......................ez a 30 euro jól hangzik! Ez csak ilyen online-shop vagy van üzletük is,nemtod"? mert hát ugye a honlapon nem találtam címet stb.
mille
melyik tudasban a jobbik-marmint a gyarinal-
350 az mar meredek mert nem hinnem hogy ott az öhlins nem jobb
tecceni 1 3r tecc de ..........
mi a 2 es 3 között a külömbseg?
melyek illik jobban a gephez?


bandee
ma megyek de tegnap örököltem 1et-de azert köszi
hát jah én is erre gondoltam ha engem is elővennének az ügyben,hogy ,megmondom h én versenypályán használtam... igaz h monta a rendőr h látták má ezt a motort régeben is városban rendszám nélkül, me semmi bizonyitéka nincs rá.. cak h látott vmeik.. de láthattak mást is,honnan tudják h én voltam? sehonnan..
*Honnan tudják bebizonyítani*
Honnan tudják h mentél vele? Pályán használtad azért nincs forgalmi sötöbö.
hali pohi
lenne 1-2 kérdésem
nah,az történt, hogy haveromat elkapták a rendőrök 125/50 el, nem vot jogsia csak 50esre... kideülrt hogy 125ös a moci (bevallotta:S ) ,felvették az adatait,meg kérdezték tőle h kitől va na moci, meg mikor vette.. hát tőlem vette még szeptemberben, akkor ebből nekem is lehet bajom? 1szer igazoltattak vele a rendőrök még megvolt,de akkor semi baj ne mvolt ,nem kötözköttek,csak 1 sima izazoltatás volt,akkor velem tök jófejek voltak még beszélgettem is a rendőökkel vagy 10percet. 1 ien sima igazoltatásnál a motor adatait is felveszik? és ebből viszakereshető h én is mentem vele? ugye nem?:P:)
előre is köszi a választ ,üdv
Szia!
Mikuláskor itt leszel Dunaújban? A lányokat el kell vinni moziba, ha gondolod elviszem a nyomatékkulcsot szívesen!
Köszönöm szépen.