Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bakker, hol?
Akrapovic full titán evo rendszer eladó 07-08 as R1 re! Új ára: 607000Ft én odaadom 300000 Ft-ba
Jaja! Nem kell nekem 1000-es! Előszőr megakarok tanulni motorozni! Ezt megtartom egy jó 3-4 évig, aztán veszek egy R1-et vagy GSXR 1000-et! Persze, ha lesz pénzem!
Hát R1-et mikor veszel? Látom, hogy k2-es gixer után leselkedsz!
Nah megvettem a cipőt, full úgyanúgy néz ki, mint a tied! 22-ről levolt értékelve 15-re!
HI jó emberek! Nem tud valaki '98-as R1-re kormánytelót és fémfékcsövet leginkább elsőt? ha lehet occón!
A Supercorsa 3-4000 km,
A Daiblo Corsa III 6-7000 km
Ezek a hátsók természetesen. Az elsőket 2 hátsó után cseréltem mindig.
Persze pályán azért jóval hamarabb is el lehet őket koptatni.
Ja, mégvalami a D C III reggel este tavasszal ősszel is jól tapadt.
mennyit ment el kilométerben?
megkesve
az szuper jo idö
lassan de biztos elegem van-sütött a nap -1C,az ember csak rohadhat a langyos lakasba,utalok mindenkit aki most +25fokos arnyekos helyen el,es az aszfalt 30C vagy több.........kapjak be
Van még:

-elso+hatso fem fekcső kit (Galfer) 34.800 helyett 22.000.-ert
- tükörtakaró(evotech) 9.900. helyett 7.000.-
-Integrált hátsó index 20.000.- helyett 12.000.-
-hatso index LED TinyCators (Motrax) 15.900.- helyett 8.000.-
-első index LED DLights (Motrax) 15.900.- helyett 8.000.-
-rendszámtartó (Valter Moto) 9.900. helyett 6.500.-
-plexi /füst/ (Valter Moto) 18.900.- helyett 10.900.-+- Race lábtartó szett (Valter Moto)69.900.- helyett 45.000.-
nagyjából ennyi ami mst eszembejutott es amikről megtaláltam a papírokat...
254.900 a brutto ara Danger-nel... odadom 168.000.- ert a 20077 R1 M2 karbon two brothers csöveket

30.000.-ert adom az emeloszem+bukogomba+kormanysuly triot...kék színűek.(Valter Moto)

IRC fold up fékkar+kuplungkar (yamaha) 20.000.-

alkudni nem lehet, szal cigányok kíméljenek!
Vagy itt egy másik...
első kerék 2007 Yamaha R1 apró sérüléssel mely a képen látható....
Jó reggelt/Jó estét ! Szia Zema! Igen itt kint (USA) lehet venni ennyiért, netről rendeltem de most rá néztem az ebay-re is hogy szó volt róla ott is van.
Például itt..........
Brigestone BT020 Fjr-en 10.000-et elment elől a hátsó még bírt volna pár 100 km-t. Kell ettől jobb gumi? Nem csúszott meg soha Most Michelin Pilot Road 2ct van fent, ezt majd a jövő szezonban tesztelem, lábtartón túl bukócsőig ez is dönthető eddig ez a tapasztalat.
Alex!
51-ért van még D209?
Szia!
Én sok Pirellit elhasználtam már, utcán és pályán egyaránt.
Persze most az utcaiakról beszélek.
Ha jó áron tudod venni akkor vedd, a Supercorsa nagyon jó, de tényleg gyorsan kopik.
Utcára ami nekem végülis a legjobban tetszik közűlük az a Diablo Corsa III. Ez is több féle keverékből van, 3-ból . Ezzel is voltam pályán, megállta a helyét. Utcára szerintem ez a legjobb Pirelli.
51.750.- Ft. A mai napi USD/HUF árfolyamon. Ha 60-ért adnak otthon egy új szettet akkor ne habozz vedd meg
a bt 016 is ilyesmi,csak 3 komponensű (5 sávos),de biztos tudod
a michelint hallotam,h jó,most Te is ezt dícséred,a pirellit kellene még faggatnom

addig is köszi az infót

csá
Nekem tetszenek!
FMF Racing inkább off-road márka!
ha van pálagumid, akkor 2CT. a legjobb utcára. Nekem azok 5000-et bírtak az ezresen és én nem óvatosan bánok a gázzal. kétkomponensű, keményebb futófelület, puhább keverékű oldalfelület. Kurva jó gumi.
nyilván ez egy kompromisszum
aki két garnitúra gumi vett már,az tudja
ezért érdekel a bt-016,vagy a 2ct,vagy a diablo III
ritkán megyek pályára,és van oda pályagumim