Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyot alakít a mocid a sbk-ban Miller,gratula hozzá.
Ezt így nehéz megmondani.
150.000.- től 350.000.- ig attól függően, hogy Tech 2 vagy Tech 3 kell, azon belül is R es vagy nem, illetőleg, hogy milyen szerelékekkel szeretnéd.
Mé kő neked kék?
mille
a exteremteches hatso gatlo az mennyi huf?
thx
Ok,akkor majd megnézem
Holnap lesz a hivatalos sajtótájékoztató. Pár napon belül fenn lesz a itt is.
Hátulról is,esetleg.
A többi színről nincs képed?
S-C?
Mikor veszed?
Majd megkuksolom,ha nem gond.
Az enyém ez lesz
Igen az csak az-az egy bibi van vele,hogy kékben nincs.
Dainese-Laguna Seca
Ami tetszik még a hófehér,csak az meg nagyon kényes.

És úgy tudom,hogy a Pumában sem lessz,kék szín

Egyedül a Sidi-nek van
Spidi
A laguna seca faintos darab!
Egyenlőre még egyik sem kell!Csak tályékozódtam
Tavasszal lerendezem a ruhát és utánna jöhet a többi.
Ami vagy:
Dainese-Laguna Seca v.
Puma v.
Spidi lessz.
Majd az idő eldönti,tavaszig még van időm.

Jövőhéten hívlak a rendeznivalónk miatt!
Rendelhető az is. 9000.-ft. (hosszú átfutású, USA-ból jön)
Kormányteló van raktáron. 72.900.- a bruttó kisker ára. Most a karácsonyi akció keretében 51.000.- ért elvihető.
Lábtartó pedig 70.000.- 140.000 ig van több féle. Ami a képen van az 76.900.- (rendelésre)
Hoppá,jut eszembe,Gergő!

A vázhoz /a Tieden is van/ami a hátsó lengőkart fogja,egy átmenő csavar és felette.
Az a csavartakaró a vázhoz,van Nektek?És menny,ha van?
Műanyag?

Bocs,ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam
Köszönöm a válaszotokat!

IGEN,gondolam már rá Én is,hogy rendelek rá egy f@szábbat,de akkor már a kormányteló fontosabb!
De egyébként mennyi is lenne ez?
A rudazaton! Ott finoman be tudod állítani! 10-es kulcsal le fogod a rudazatot, és meglazítod mind két anyát! Az egyik fele és rajta az anya, bal menetes arra figyelj!
Először a rudazaton állíts. Ha az nem elég, akkor fokold el eggyel a fogazott tengelyen a csukólt. Egyébként meg rendelj nálunk normális lábtartót a gépre
Első blikkre azt mondom, hogy valószínűleg igen, 46 os lesz a méreted, de azt javaslom, mindenképp próbálj fel egyet akár nálunk, akár bármelyik viszonteladónknál, mert az a biztos. Egyébként 30% kedvezménnyel adjuk ebben a hónapban, a karácsonyi akciónk keretében a csizmákat is, és minden mást is ami raktáron van.
Kérdés:

Akkor amikor megjött a csizmám,rögtön ki is próbáltam.
A"problémám"csak annyi,hogy 2-től fölfele elég "nyűgös"a váltás.
Vagyis eléggé be kell bicsakoltatnom a lábfejem,hogy váltani tudjak,ami gyors váltásnál kellemetlen tud lenni.
Kérdés:
Hol állítsak a váltórudazaton,hogy egy picit feljebb kerüljön?
Közvetlen a váltórudazatnál,
vagy pedig a racsnis részénél?
MilleRR!

Mivel te Puma tudor vagy,kérdezném tőled,h ha nekem 45-ös lábam van (29.3cm 11,5) akkor 46-os méretet kell rendeljek puma 1000-ből?Valahol olvastam,h nagyobbat kell legalább fél számmal...
Köszi!
en a ricambiwiess tol vettem az jo volt
Ha a 80 tól seggre ülsz, akkor inkább nem is mondom meg az árát, mert gondolom tárgytalan. Nálunk 30-40 ért nem kapsz.