Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bakker ma még nem néztem! Kössz már hogy gondoltál reám Már megnéztem a Danger"-nál majdnem seggreültem a 80 rugó láttán Mert ugye az Ebay-en 40-100 euró körül van üvegszálas /bár elég gagyinak látszik/És én naívan azt hittem hogy itthon kb 30-40 rugó a márkásabb ,lámpával együtt.......de nem Holnap csak rácsörgök erre az új infóra hátha...........................
Csitt! Nehogy bemárts!
húúú ezt ha a nejed olvasná akkor ajjajj asszem kapnál .... főleg h rendőr
Rendes csajszi vagy, hogy meg védsz!
Felfogadlak testőrömnek! Leszel az óvónénim?
Szia Gáborka!
Lehet, hogy bogarásztad már az aprót, de mi van ha mégse, azért szólok itt nézd meg!
Nahát!Pontosan erre gondoltam! Csak ugye fehérbe vagy "nyersszínbe"! Akkor kíváncsi lennék az anyagára/üvegsz. v müanyag/ Arra is hogy 1vagy több fajta van -e,ill. az ár!?Köszönöm elöre is!
ne bántsd PBandee-t
Nos hát, ha az óvodának mára vége van , akkor közlöm, hogy ilyen undertailben tudok Neked segíteni.
ááá, hagyd csak... szóra sem érdemes!
nu, eleget rendetlenkedtem ma.. ..Jucikát, hangvillások!

ez most offtopic?
"Könnyű Katát táncba vinni, ha maga is akarja!" Felétek is ismert ez a mondás? Na ugye!
Különben is neked szólt! Mert neked legalább válaszolt, engem viszont válaszra sem méltatott!
Ja és tudom:Ebay.........................Túl körülményes!
Viccet félretéve ! Undertailt keresek az enyémre!Jó használt,vagy üvagszálas is!Tudom hogy vannak rá emberek akik csinálnak.......................DE mintám sincs meg olyat se ismerek akinek van! Tehát ha valaki hallott már olyanról, aki ismer olyat ,aki látta már azt aki TUD csinálni/vagy van neki/ Szójjonmá"
Íggen olvastam annó! Tudom hogy most ez nem volt komoly! Értem én a poént ,csak nem SZERETEM!
bocs hogy bepofátlankodok a nagyok közé, de témába vág :)
mi az, hogy neked IS szánták? ..CSAK NEKED szólt, jóóóó? ..te szóltál hozzám, én ártatlan jószág csak válaszoltam naívan.. ..beleviszitek itt az ember lányát a rosszba..
Ha vissza olvasol, régebben volt egy balhé amikor le tolták Zsebyt de nekem is szánták, hogy miért fossuk tele a topikot.
Most csak mókáztunk!
Hogy te semminek nem tudsz örülni!
Ez nadon jó!
egyetértek.. ...SŐT! ha senkinek sincs motoros kérdése vagy mondanivalója, akkor ne is kommunikáljon senkivel...

( )
Teljesen igazad van!
Ilyen kipu valakinek? Hasonlóan állhat mint az utolsó képen.
"alulmaradnék" Hümm! Ja!
Miért kell tele fosni a fórumot mindenféle hülyeséggel! Tessék szakmai dolgokról társalogni! Nem olvasom tovább ezt a topikot!