Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az igaz
még így is sokkal szebb az új 1000rrnél
csak nem
2009
itt van es ilyen lett
Szia Chriss! Írtam a citromailos msn címedre, gondolom natúr e-mail címnek is használod. Ha nem akkor is nézd meg.
dr big

hein gericke ausztria, 2 honap varakozas(2 het szabimmal) es 109 euro per darab.ha gondolod rendelek.
Drbig meg mától pesti?
Pohi most elmondhatod, hogy mi volt, most úgysem látja mert pakolgat!
Ne kapd már fel a vizet! Inkább vegyél csizmát, ruhát és azt kapd fel! Kemény motoros csávó vagy, ezres diótörőn (a tank legalábbis bemutatkozott erről az oldaláról is.. ) ülsz, akkor ne sértődjél! Ha nem kedvelnénk valamilyen formában, nem hiszem, hogy reagálnánk.

Többre mész, ha az ilyen eseteknél egyrészt reprodukálod a jelenséget, utána pedig megoldást. Növeli az önbizalmat az ilyen jellegű sikerélmény ill. kezdeményezőkészség, az (önbiz.- nem önhittség) pedig csökkenti mások piszkálódásának kellemetlen érzetét, sőt, alkalmasint élvezetes vitát lehet kihozni belőle.
Ok!
Nem vitázom,legyen igazatok!
Addig menj amíg van mire húzni
Mindig az a szakértő, aki azt mondja amit hallani szeretne az ember...
Mindenféleképpen kék kellene!
De még most sem voltam próbálni!
Basszus, Chriss ültüzz fel ha motorozol!
Nagyon sok motoros baleset van, de amig ismeretnen emberekel történik az nem hat meg anyira, de ha egy haverodat éri baj vagy netán téged, no azt már kibírod ám\" röhögés\" nélkül!
Pénteken búcsúztunk el végleg Dodó barátunktól (Hayabusa topic)! Nagyon rossz volt ám látni a családját meg az ismerősöket, a könnyeimet nyeltem!
A hangszóró mágnésrt meg bocs, jó poénnak gondoltam, de már nem vagyok vicces kedvemben!
Ettől azért jobb árat mondtam nemde?
Ha-ha-ha
A váltással nem volt gond,csak nagyon gyorsan engedtem vissza a kuplungot,nagy sebességnél,egyesben.
De miért is magyarázkodom.
Komolyan mondom,többet nem is írok semmit,mert csak kóstolgattok állandóan.
A hozzáértők meg megmondták,hogy semmi gáz!
Pl.:MilleRR
Biztos vagy benne?
A helyedben azért egy jó nagy hangszóró mágnest oda ragasztanék az olajteknőre, hogy a darabkákat fel ne váltó! Biztos ami biztos!
MrBig!Elhagytam a számod meg fennforgások közepette a játék se került hozzám,msnen lécci írj rám ha fennt leszel és megbeszéljük köszi
Hidd el nekem is rossz!
Hello! melletem mentél el füred elött gyöngyös irányábol és rossz volt nézni ahogy poloban nyomod " igaz semmi közöm hozzá" vigyázz nehogy firka legyen belöle.
Áááá.......
Jó nekem az ami van.
Egyébként most értem haza a Mátrából.
Ugyanolyan"durván"mentem pár kört(csak most egyedül)és jubban figyeltem a kuplunghasználatra.
És teljesen fasza.
Vagyis nem használtam annyira durván mint akkor.
De ma megfordult a fejemben,hogy talán egy 08-ast el tudnék viselni,már csak a csúszókuplung miatt is.

Nincs semilyen bedarált váltófogdarabkra a gépben!
elado hátsóülés és gumik párban
Csak kötözködöm és piszkálódom, zokon ne vedd!
Egy elég erős gépnek akkor nem értem, minek 3-2-1, ráadásul a 2-1 instantba...

Olajcserekor figyelj majd a bedarált váltófogdarabkra, hogy kijöjjenek!

Ami a mátrai gázkezelést illeti, én arra nem is megyek, de ha tenném, nagyon sok tartalékkal mennék. A ringezés érdektelenné tette számomra az utcai igyekvést. Amúgy kezelem a gázt, mert nekem nem a szervo vezérli, hogy ténylegesen mennyi levegőt kap a motor. Nekem bejön úgy is - utcán.