Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naná, hogy a tiédet !
Akkor menyiért is ?
06-205-DAN-GER (326-437)
Tudja valaki a Danger telefonszámát?
Naná, hogy az enyémet Te is tudod a jó sisak az új sisak. Ha használtatveszel ott már az ár-érték arány máshogy alakul fele pénzért ritka esetben kapsz 100%-os sisakot (Brittnél esetleg ). Az enyém fel pénzért legalább 95%-os . De nem beszéllek rá. Arra viszont igen, hogy a feketét felejtsd el! Messze a tavasz majd lesz valami még olcsón.
Hát akkor melyiket vegyem meg?
Igen? Havi nettó 200.000-ért vállalom a hülyeségek írását
Ezt a mocskos marketingszöveget.... Pályát tévesztettél pohipapa!
"kisebb karcolásokkal" hát ez nem karcolás ez horzsolás és nem is kicsi . Az enyémen van karcolás, mert a mosás során sérül a lakk ha ledörzsöli valaki a bogarat szivaccsal, de az kb. 1 cm-ről látszik csak. Na az kis karcolás....nem ez NE VEDD MEG!
Ami 1x ekkorát kap az már csak utasbukónak jó......vagy tökmindegy csak ne a te fejeden legyen
jah... most nézem. Hát mikor én 160-al taknyoltam a motorral....izé......vagyis mikor olyat borítottam a kanyrban, hogy a térdem után a vállam majd a sisak is leért, na akkor sem keletkezett a sisakon ekkora festékleverődés, pedig az csak agv volt és abból sem a drágább fajta, hanem olyan alsó közép kategőria.
Hát én azért elgondolkodnék miért lett olyan olcsó.......na nem lebeszélni akarlak a magam javára, hanem csak úgy általánosságban. 31-ért xr-1000.....azzal nagy gáz lehet.
Hát igen !
Hossz irányú karcok! Kérdés, hogy mekkorát koppant, és a belső ütéselnyelő betét megroppant-e! Gondolom ezt ki lehet tapogatni.
Az jó ár Csak az nem mindegy mitől karcos
.Húú ! Tényleg?
Túramotoros volt a srác.
Képzeld találtam az apróban egy feketét, kicsit karcos 31e.-re lealkudtam, most küldi a közelebbi képeket.
Nem vitte el. Azt mondta gondolkodik még rajta (tehát gondolom nam kell neki). Valószínű, hogy raid-et vesz....
naki sikerült masnak(melandri)nem de meglatjuk mit csinal majd de az mgp.kivancsi vagyok azert marad e haga-san a yamahanal.mert öt tette az ujsag az öreg helyere.sykes jo arc de nem hinnem hogy ,de tevedjek.
Szia!
YAM. YZF R1 04-06-hoz műszeregység felső fedelet mennyiért tudsz?
Én is ebben reménykedtem! De meg kell hagyni az öreg tud bánni vassal! 2 éve ugrott át GP-be Gibernau helyébe, mikor agyonverte a mezőnyt a Ducival?
OK! Megbeszéltük!
Hátha egy picivel többet is kapsz érte.
troynak nem sikerült volna,
Ezt megtaláltad már?
link
65.000 Ft Annyiért árulom fixen. És pont Balassagyarmati a srác, így ahol dolgozok onnan nem kell messzire menni. Kiviszem neki a gyárba délután. Ha mégsem venné meg akkor szólok, persze ha elviszi akkor is.
szívcsi
ha komolyan gondolta a gyerek majd hív.
Köszcsi !
Rendes vagy!
Tényleg !
Mennyiért?