Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kurva élet, hogy mikor legjobban kéne, akkor nincs gumi... Fuuu, de fől a fejem.
egyébként 100 000Ft az ára,vadi új,boltban 230 000Ft.Ha esetleg valaki....
Nem tudom mikor,elég gyér már a készlet kint.
Az az érdekes,hogy a dainese Bora-m,és a hozzá való nadrágom 56-os,ezt pedig épphogy fel tudom venni,ekkora méretbeli különbséget márkán belül még nem basztam.
huhh, az rám marha nagy!
mikor lesz esetleg több minden?
Fiiinom darab! Ha 56-os lenne rámozdulnék!
Egy 58-as Dainese Laguna Seca-m
-t
Szia Britt! VAn most valami eladó cuccod?
Nekem is Öhlins van, és idáig bevállt!
Hi DaniR1!Én ezt nagyon vicces áron szereztem,mielőtt felrakták volna a motorra,tk-ra vágták az R6-ot,30ropiért megvettem,és egy huszasért meghozták a delta racing-nél a konzolt,és minden mást ami a felszereléshez kell.Én első körben sűrűbbre cseréltettem a gyári stabilizátorban az olajat,és elég jól viselkedett,ha nem szereztem volna az öhlins-t maradt volna így a gyári.
Hello Brit88.Láttom szereztél egy tuti kormánygátlot.Grat.Az a kérdésem hogy mennyiért és hol vetted?Énis nagyon gondolkodom egy gátlón mert a gyári egy halál.Nekem ajánlották ezt:ExtremeTech-Tech2.70 ropi a Danger nél.Gondolom az Öhlins a legjobb,de sajna a legdrágább is.Erröl mia véleményed?Vagy ha vki tud erröl vmit az írjon létszi.Elöre is köszi ,hello.
Új szerzemény.
Hello mindenki.Nekem egy 2004-es R1-esem van és a hátsó lápabúra teljesen besötétedett a kipufogo gáztól.Ez érdekelne hol lehetne venni ?Még vmi,a bal oldali lábtartom,az elsö,ami rugos félig eltört mert eldölt a gépállat.Ha tudtok erre vmit akkor megköszönném,elöre is THX .
Mindenesetre a saját -szubjektív-tapasztalatok pozitívak. Legfeljebb egy kis finomhangolás kell, meg az AIS-t kiiktatni, hogy ne gargalizáljon a cső gázelvételkor (mondjuk a kawa a verseny akrán ilyenkor kék lángocskákkal koromtalanított állat nagy durranás kíséretében, amit a lakosság idegeire való tekintettel elhallgattattam).
Hát ezt már nem tudom.
Esetleg PC3 map-je is van erre a konfigra?
MilleRR
Én megvettem,persze
megéri hidd el...ott van MIsoc.egy csomoan írják hogy huh de át"asztál mégis ha felrak vmit hiphop elviszik tőle.Én őt nem ismerem csak sokat olvasni a nevét.(Rs125topicba)
Teljesen egyetértek veled Pohi!
Álltalában én akkor szoktam valamit megbeszélni valakivel, és akkor eggyezkedek ha arra a valamire szügségem van!
Egyébként mi a fa.nak!?
Nem hiszem,hogy egy fórumon is megérné valakinek a linkeskedés, mert szerintem többet a fórumon senki sem szeretne üzletelni az illetővel!
Nekem ez a meglátásom!
Bizony ne vedd magadra különben is poén volt
Hát a Kecskeméti nem nagyon, de azóta voltunk Kakucson, és ott elindultunk mi is! Megmutattuk a fiataloknak, hogy mozognak az öregek a pályán . Két futam volt az eggyiket megnyertem a másodikon az első körben felökleltek . Anyagi kár jelentős de legalább én megúsztam!
Nyitott cső (slip-on és állandóra nyitott exup)+ nyitott másodlagos pillangószelepekkel van valakinek érdemi tapasztalata ('04-06)?
Miért? Te megvetted a sisakot amit rendeltél nem?