Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Rossi a kissrácnak hogy sikerült a verseny az MZ-vel? Mi csak 6.-ok lettünk összesítettben a veterán 24 óráson 23 indulóból......voltak gondok a mocival, de köridőre összeségében jók lettünk volna a 2. helyre minimum.
valakinek lennie kell ugyebar
Én maffiavezér?
K&N78€, 225 el szamolva 17,5 FT,olcsobb mind a gyari es sportlegszürö
Felügyelő
ÁÁÁ POHI felügyelő úr, hát én téged ismerlek vaze . Kék R1 Gyarmatról!
A gyári egy 20-as!
Hol vetted vagy rendelted 8-ért?
Lehet,hogy engem is érdekelne ...
Köszi!
Kössz!
Átküldtem a citromailos címedre a kalkulátort az oldalra majd holnap felszerkesztem....
Oksa!
Ha feltetted a linket átküldhetnéd
Nem nagyon szokott jó, sikeres lenni a felvétel motorokra nézve , de nem bizots, hogy ez most is így volt.....küldtek nekem egy birságszámító programot, megpróbálom felvarázsolni az oldalamra, hogy le lehessen tölteni.....bár amilyen régen nyúltam hozzá, lehet nem is sikerül
Köszi akkor a lista:

Garea: fényező
Drbig: szállító
Peter: festő vállalkozó
Britt88: Maffiavezér
Miller: Danger munkatárs és számítógép alkatrész kereskedő asszem...
Bagoly:Autószerelő segéd
Chriss:?
Pohi: Motorosrendőr és néha baleseti helyszínelő
Én tizenakárhányezerért vettem annak idelyén a gyárit, gondolom ez csak felfelé ment.
én a minap vettem K&N szűrőt 8ezeré újat (igaz a motor még nincs itt :-) mi az ára a papírnak?
beugranék én is, mint lassacskán új tag autószerelőknek segítek problémát megoldani
Egyenlőre nem hiszem,hogy fogok vele pályázni, elég most a közút is, szoknom kell a gépet!
Sajna még nem néztem rá a levegőszűrőre, de az árát már nézegettem,ha esetleg cserére szorúlna!
Siralmas!
Pohi!
Egy pillanatra áttérnék áteveznék más vizekre.
Valószínűleg ma lekapott egy trafi,lakott területen belül,kb.:60-70-nel mentem.(kocsival)
?
A választ a saját szavaiddal kérem,nem paragrafust!
Kössz
Én szigorúan 6000 km-enként. Persze ez kb. volt mikor 5800-nál volt mikor 6100-nál az olaj tökéletes állapotban folyt belőlle ki, nem hiszem, hogy gond lett volna több km vele. A Yamaha hungária alapból utcai használatnál 10.000 km-t enged, ha ringezel nélha akkor érdemes 6000-enként, ha meg csak ringezel akkor még kevesebb km-enként. Apropó a levegő szűrő ki van cserélve a tiédben? Érdemes ránézni, mert gyorsan piszkosodik.....Ha a tank kormány felé lévő csavarját kitekered a vezető ülést leveszed akkor pont annyira tudod felnyitni a tankot,hogy ki tudd támasztani egy szilvia kéztörlő középső kemény gurigájával, persze a tank alján lévő 2 db. gumicsövet le kell csatlakoztatni, nyugi nem foilyik ki semmi csak gázelvezetők, túlfolyók. Ha ez megvan akkor szépen egy hosszú csillag csavarhúzóval szét tudod szedni az air boxot, vigyázz a közepén is van egy csavar......engem megviccelt.
Milyen intervallumonként cseréltél az R1-ben olajat?
Érdemes 5000km-ént?
Mi a gond?Mi van Velem?
Most értem haza és még nem vagyok képben!
Köszi akkor a lista:

Garea: fényező
Drbig: szállító
Peter: festő vállalkozó
Britt88: Maffiavezér
Miller: Danger munkatárs és számítógép alkatrész kereskedő asszem...
Pohi: Motorosrendőr és néha baleseti helyszínelő
Meglehet!
De sajna még nem ismerlek,így nem ismerhettelek meg!

és itt egy jólsikerült mai kép!
Mikor mentem utánnad?:) kb hány órakor?
föleg chrissnek