Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pohipapa!
Nekem is nagy a szám?Nagy pofám van?
Ne vedd megadra ez csak viccelődés és nem rád vonatkozott, hanem tényleg van sok olyan emberke a fórumon akinek csak a szája nagy.......aztán meg lesel. Van aki hoz be shoei sisakot, megrendelték tőle ő is megrendelte japánból aztán meg a vevő eltűnt. Azért ez ganéság rendesen. Esetleg ha valakinek x-spirit, xr-1000 kell szóljon segítek rajta jó áron.....persze nem Britt áron, az utánozhatatlan.
Én személy szerint nem szeretek számomra ismeretlen embereket jellemezni!
nem de megált elöttünk egy full fekete 6.0-res A8as és nagyon néznek befelé .
Na betört már a szobádba 4 full fekete dainese-be öltözött kopasz kigyúrt alak....akiknél vipera van és már ütnek is
Brit!Kéne kesztyű de nem fizetek de lécci rakd már el!
-és most figyeljük a hatást- Am, Britt ezekkel télen is foglalkozol?Mert nekem a jövőszezonra kéne egyrészes bőroverál van rá esélyem hogy lesz?(tőled)?
Hát 50% biztosan aki meg nem az az lesheti, hogy mikor kap jó áron árút....
Igaz pohi?
mind ezt mondja
Korrekt csávó vagyok!
A 18.000HUF-es kesztyű nálam van!
Arlen Ness
Na nem modod Akkor üzenjük Brittnek, hogy ide rakja fel először a cuccokat aztán mazsolázás után a ruha topicba. Azt azért elmondom, hogy ha azt mondod valamire, hogy kell akkor van rá 1-2 napod, hogy tatabányán átvedd utánna cseszheted, és ebben igaza is van Brittnek, mivel sok a 100% megveszem gyerek aki utána nem jelentkezik.
ez engem is érdekelne ...
Hát 230.000 ezres új ruha 100.000-ért 45.000-es kesztyű 18.000-ért, ilyesmik.....
Mesélj erről kérlek!
Ha te azt megtudod röviden Britt88 Outlet centernek hívnám.....
Mid szokott lenni eladó?
Köszi Akkor majd figyelek az e-mail-ra. Holnap ugyan dolgozok vagy 07.00-21.00-ig bicajos verseny lesz Tiszagyenda-Kékestető útvonalon és bár van ahol tekernek majd 70-el azért a hegy megfogja őket, így elég hosszúra nyúlik a menet. A barátom úgyis hív majd a dainese laguna seca miatt......holnap aztán ő tudja mi kell nekünk
Mielőtt bármit eladok üzenek neked,hogy tudjatok csemegézni,egyenlőre még nem tudtam kimenni,de remélem holnap lesz rá időm.
Estére fellegyek, vagy alhatok nyugodtan nem raksz fel semmit?
Hátrányosan?.......dehogy vagy , csak az orkok......
Hátrányosan meg vagyok különböztetve!
Akkora mercivel és kigyúrt karokkal, kopasz fejjel, kitetoválva ki más lehetne, tiszta Vin Disel vagy magyarban .....na jó....eddigi munkásságod alapján választhatod még a Robin Hood nevet
eBay USA. Ha csak a szűrő jön, akkor 88USD= kb. 13k. Én viszont kombináltam egy Hyperpro kormánytelóval, így a szűrő csak 8k-ra jött ki :-) De a 13k is majd' 5-el jobb, mint itthon :-) ugyanaz a K&N.