Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van,teljesen igazad van.Köv. táv. be nem tartása...Lehet azt hitte,elfér a kettő közt.Vagy pedig a nyomvájú miatt nem tudott jobbra menekülni,mert elég rossz az út ott (is).Ezt sajna már nem tudjuk meg soha.
Hát ez elég rosszul hangzik.............a követési távolság igen fontos ebből is látszik, lehet, ha jobbra lemegy az árokba vagy csak a Renault-ot tolja meg hátulról és ő ugrik valamerre akkor megússza........ezt már nem tudjuk meg. Vészesetben én már 2x katapultáltam, bejött........a sok rossz közül még mindíg így a legnagyobb az esély, ha minél távolabb vagy minden vastól....
Szembe előztek,ezért egy Renault megállt a főúton,hogy az Audi beférjen.A kanyarból kifelé,Misi nem tudott megállni,ezért érintőlegesen ütközött a R bal hátuljával.Onnan átsodródott az Audi elé,amivel frontálisan ütközött.Visszapattant még a R-ra is. Remélem érthetően írtam le...
Sajnos nem ismertem, csak látásból!
Tudni már,hogy mi is történt pontosan?
Én ismertem,és sajnos én voltam szolgálatban...Szar a barátod így látni.Ismerted?
Hahó!Valaki tudna egy műszerészt aki megtudná csinálni a 99"-es R1-esem fordulatszámmérőjét?a műszerfal a hibás nem a jeladó!Békés megye környéke lenne a legjobb,de jó bárhol csak ne a holdon!
A Pohi a főnök most errefelé, úgyhogy jöhettek erre rosszalkodni
Szia!

Ismerted a vasárnap tragikus baleset következtében elhunyt Misit?
Pénteken valaki H.ring?
Túl hangos volt a nyitott (gyári) dob (túra-üzem), így ~1000 km után vissza a gyári állapothoz.
Undorító!
Egy újabb kép az esetleges 2009-es R1-ről.
Értem. Köszönöm a gyors választ!
új forgalmi új törzskönyv... 12.000 pézegység...
Szerintem új forgalmi és kész, semmi köze a műszakihoz....meg talán új tözskönyv ha azon is van szín de ezt nem tudom fejből.....Ha mondjuk csak az oldalidom más színű akkor nincs gáz, például öcsém gsr-je fehét tank fehér első sárvédő, fekete farokidom és a forgalmin belül fehér a színmegállapítás, gondolom a szerint melyikből van a legtöbb a motoron
Pohi, lenne hozzád fűződően egy offtopic kérdésem: Hogy jártok el az esetben, ha a motorom tegyük fel fekete, és én átfújatom az egész idomot tegyük fel pirosra, de a forgalmiban nem változtatom meg? Egyáltalán figyeltek erre? Illetve jól tudom, hogy ez esetben új forglamit kell kérni, műszakival meg minden sz*rral együtt? Tehát nem lehet olyat csinálni hogy csak a színt üssék át?
De ha egyszer nem létezik jobb motor....
Csak az, aki még nem ült *jobb* motoron. Természetesen márkától függetlenül.
Más is azt gondolja az rn19-ről hogy vnem kell jobb motor ? :)














.9
R6-ra pont jó!
Ha gondolod, én tudok neked 180-ast. Bár R1-re....
Pedig ez egy nagyon jó guma! Ha kicsit jobb állapotban lenne,és a hátsó 180-as lenne,tuti rámennék!
Nekem sajnos az újabbik kéne...
Mármint ha veszek pályamotort? Megmarad mellette. A pályamotorra nincs adó....