Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És az eriggyel mitcsinálsz?
120/70-es és 190/55-ös, sc2-es, az első gumi 3mm-es, a hátsó meg 2-2,5.
tehát gondolom szürkének kellene lennie a kipuffnak!?vagy ha kekete az azt jelenti hogy sokat eszik nem?egyéb valami?
A váltójára nagyon figyelj!Ne dobálja ki! 2-3-6 Ezek szoktak szarok lenni! Olajfogyasztásra figyelj még! Milyen a kipuf vége olajos kokszos vagy szép szürke! Nem mindegy!
Mekkora méret a pirelli? És az új mintás vagy a régi? Meg milyen keverék? És milyen állapotú?
Hy! Nekem van Supercorsam 15 e, Michelin Pilot Power 25e.
Sziasztok!Épp készülök venni egy 99'es R1et!Nem tud valaki segiteni abban hogy mire kell figyelnem?van valami speciális dolog ami R1en be szokott szarni?árban 820at kérnek érte!Reális ez szerintetek?Előrre is köszönöm a választ!Széles utat mindenkinek!
nem tud valaki valami jó dobod 2002-es R1-re? Használt is jó csak jó áron legyen
Valóban, de az ára is húzósabb... Meg amire nekem kell jelenleg, bőven elég lenne a gixer is.
Hali
Szerintem ha pályagépet szeretnél az R 6 jobb választás.
Cimbinek az van, kipróbáltam.
Csak tanács. Csá
Attila
Hello-hello!
Valószínűleg befektetek egy olyan pályagépre, mint a tiéd! Most az R1-pályaidom és a 600as suzi között vacillálok...
De köszi, fel is fogom hívni hétfőn!
Hali
Ma találkoztunk az Euroringen, R 1 pályaidomot kerestél.
Az aprók között, idomoknál van egy eladó, július 29. dátumnál.

Csá

Attila
Hideg zsíroldóval kristálytisztára puceválható kb 3 perc alatt! Csak arra vigyázz, hogy máshová ne menjen, mert ritka undorító agresszív anyag! Az alut kicsinálja azonnal!
A kipu témára visszatérve. A leömlőm gyári, tehát az exup benn van. A többi nyitott. Programot pedig minden motorra külön külön érdemes készíteni. PC3-hoz az Ágó belövi tutira!
Ütném agyon azt a nőt, aki engem még egyszer korlátozni próbál... Na jó nem bántok nőneműt, dehát akkoris ellógnék...
nem tehetem anyuka nem enged
ahogy en tudom igaz az a szarnyason volt,hogy az ülesra kellett felcsusztatni,gondolom ez is olyan.a gyari nem az ülesre kerül?
mr Daytona,es 1 durva sarga
Érzem, hogy holnap lesz még egy buktám ezzel az első gumival... Jön vki amúgy ringre?
120/70/17; 190/55/17 a méret... Üléstakaróval az a baj, hogy üléstakaró... Nem pedig az ülést helyettesítő műanyag. Amúgy jó lenne.
Anno láttam!
Tavaj próbáltam letölteni,de seholsem találtam!
hat addigra tuti nem -amugy mia meret?
ülestakaro sem jo?
http://www.reifenonline.at/
a filmet latta annak idelyen valaki anno 1991
http://www.youtube.com/watch?v...
Méretben egyik sem jó... Meg nekem hétvégére kéne gyorsba...
Bárcsak ennyi gondom lenne csak...
Ja igy már én is jártam! Ott a csaj gumi meg sehol