Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

drbig
ird a keresöbe hogy sitzkeil
drbig
itt a linked:http://www.louis.de/_10c772c5c...
leptem mert varnak
tegnap a csengeryn jöttel a NKFig utannam a körforgotol feher vectra,?
ja a motort az iden nem valoszinü hogy sopronban latni fogod
amugy nekem is a pir feher jön be
pohi
nuancier-szintechnikus-de fenyezö is volnek mellette.
Nekem is de azon is látszik, hogy csak rajz, mert a hátsó villa kicsit messzire sikeredett
Ha ilyen lesz a 2009-es modell akkor nagyon tuti gép lesz!
Nekem személy szerint a piros-fehér jobban bejön!
Miért mi törpént?
Nem hiszem, h adna nekem gumit....
Dehogy lesz cbr1000rr kipufogója van ez is csak egy jó rajzprogram trükk....
http://www.sportmotor.hu/motor...
Kint van főoldalon. Nekem nagyon nem jön be, ha tényleg ez lesz.
Brian nem árul most az aprók között?
Nekem a piros fehér jobban bejön. Az a baj hogy a szürke tutira csak rajzolt, mert elől szép az irányjelző hátul meg ett figyel a yamaha gyárija.....
Sziasztok tud valaki valamit az R1-esről?2009-esre gondoltam!Én ezeket találtam!Mondjuk a szürke az kurva jól nézki!Remélem ő lesz a szerencsés választás:D
Nem tud vki SC2-es pirellit normális áron? Akár használt is jó...
Én is igy jártam. Szintetikus volt benne, És nem volt vele semmi baj. Eljött az olajcsere ideje YAMAHA tanácsolta az ásványi olajat. Na akkor elkezdte enni, meg nagyon kemény lett a váltó! Már teljesen be voltam szarva. 1000-km volt az ásványiba mikor lecseréltem megint szintetikusra hátha az olaj miatt szarakszik, és láss csodát megjavult a váltó és az olajat sem eszi!
Ugyanezt mondták nekem is egy másik Yamahába, meg azt hogy hangos lesz tőle a blokk meg hogy a váltó nehezebben, darabosabban működik majd. Én azért beleöntettem: váltó mint a vaj, egy decit nem kellet utántölteni 3500 km eltelte alatt mondjuk a zajosság szerintem nem lett jelentősebb, de nem vagyok egy vájtfülű.
Úgyhogy tapasztalatból mondhatom a Castrol Power1 Racing(R4) mehet bele.
Persze a szalonban szervízeléskor 4500 Ft/liter
Persze ez a 2002-es modellre vonatkozik, lehet történtek változások. Például a szolgálati FJR 1300-ban Castrol power1 fullsyntetikus olaj van és nem eszi,,,,,ez 2600 Ft/liter a www.formula3000.hu oldalon.
A www.olajshop.hu oldalon 1500 Ft/liter és nem full syntetikus, hanem ásványi alapú. A yamaha hungáriánál azt mondták nyugodtan tehetek bele power1-et fullsyntetikus olajat (annak idején R4 volt a neve) ha után akarom töltögetni állandóan......
A yamaha hungária a Castrol Actevo GP 20W50-et ajánlotta 2005-ben mikor a motort vettem vagy a hasonló sűrűségű Motult. Azóta már van Yamalube a yamaha saját olaja, gondolom most ezt ajánlják hozzá, mert ez lett kifejlesztve direkt a yamaha motorokhoz
Legjobb tudomásom szerint nincs ilyen(de azért hallgassuk mag a többieket is)
Csak fullszintetikus legyen!
Az enyémben most:10W-40 SHELL-ULTRA 4,van.
Aminek litere:2800HUF kb.
Nekem ezt öntötték bele 1000-es szervíz után.
én is megcsusztam rajta 2szer is de nem lett soderáááágy belőle.nem fekete motornak való az
urak, van olyan olaj, amit az R1 szeret és azt kell neki adni? vagy mindegy?
kb 1- 1,5 hónapja dobtam a gépet a sóderágyba, de semmi komoly
A Tiéd is nagyon király! Sok sikert neked is a géphez!