Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bosszantód a hangszereseket...?
A kidörrenőnek az ülés alatt a helye!
ez a terv
pakolj vissza minden gyarit ,nezd meg akkor is van hiba.
majd 1essevel rakd a tuningot vissza,teszteld azt majd megint kiderül hogy hol minel bolondul meg.en ezt tennem
egy ötvenes volt a hangolás.
behangolasert mennyit kert .en csak az ago arait ismerem
akkor ezt nezd.ez szebb
Végh Janánál vettem ha jól emlékszem 75000-ért,és az ő padján lett összehangolva.
Nem is olyan csúnya dobok "nélkül".....
http://www.bikepics.com/pictur...
de ez engem is erdekelne.össze lett a teljes motor hangolva?
amugy ha kerdezhetem kitöl es mennyiert vetted a PC-t?
az is fejlödes
Sziasztok.segítség kellene.2007-es r1-be berakattam a pc3-at.A lambdaszonda ki lett iktatva,nem is volt gond kétezer kilométerig,majd egyszer menet közben kigyulladt a motorhiba jelző lámpa,és 24-es hibakódot jelez,ami a lambdaszonda hibakódja.Valakinek ötlet?
Van egy nagy rejtély!
Nem tudja valaki miért van az, ha elengedem a gázt és szépen fékez a motorfék akkor olyan hangja van a gépnek mint egy kávédarálónak, de amint behuzom a kuplungot vagy huzok egy kis gázt ez a hang rögtön eltünik.
Kezd picit zavarni, mert marha hangos
Csak te kockulsz....
mindenki huzza
Ez a sárga gecijól néz ki.
gyari festesek
akkor marad a festes
ezt lattatok?
vagy a pohi oldalat megnezed,vagy itt nemetul
http://de.wikipedia.org/wiki/Y...
Köszönöm, hogy rákerestél, tudok róla. Sajnos csak tavasszal lesz aktuális és 2 millió alatt tervezem
biztos talalsz sargat eladoat.de lehet zema topiktarsunk sem adta meg el..amugy jo festö szepet tud festeni akar lamborghini narancsot
Akkor tehát azt mondjátok ha észnél vagyok baj nem érhet az R1-en? Nincs valami oldal ahol R1 fejlődésröténetet találhatok, illetve hogy mire kell figyelni vásárláskor? Egy másik kérdés, 06-os R1-ben, a citromsárga limitált kiadásból Mo-n mennyit adtak el/ki? Nagyon ritkaságba megy? Előre is köszi.
chriss79: Gyöngyösön lakom. Egyszer mehetnénk egy karistot együtt.
k4/04 szerintem mindkettő érthető... Annak örülök hogy egy kamu volt ez a "hallottam" dolog. Az álmot max arra érdemes lecserélni, amivel kisebb az esélye a túlvállalásnak...