Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2004es évtől szerintem nem is kell dobot cserélni szép is, a hangja is ott van, durrog mint állat.
Inkább másra költöm
Akkor máris nincs benne egy tizesben
Meg mennyivel jobban harmonizál egy tri-ovál vagy TBR dob az idom ívével, mint egy sufni gyári... Nem igaz? Amúgy is silány a gyári+sufni, mert nem kerül semmibe (najó, egy 10-esbe talán).

Én ezt az utat fogom megjárni, ha valami oknál fogva füldugóval szeretnék motorozni. Abban persze igazat adok, hogy nem a mostani gyári dobokat tenném ki ennek, hanem vennék egy párat. Hangtompító anyagom van, 1600 fokig bírja, ennélfogva örökéletű. De herélés helyett egyelőre egy garnitúra szívótölcsér van megcélozva a _középtartomány_ üdvéért, hozzá _esetleg_ egy sportlégszűrő.
Abban igazat van, tényleg kotlák sufnituning. Főleg látatlanban.
Sose "belezném" ki a gyári dobokat, az tuti. Undorító sufnituningnak tartom az ilyet. De hát így van, nem vagyunk egyformák! Nálam a minőség, a dizájn és a hang volt döntő! Na meg az ár.... De annyira mocskosul tetszik az a kib@szott twobrothers, hogy inkább eladom a józsikat és veszek olyat Pedig a mostaniak sem semmik....
Nos, egyfelől nem vagyunk egyformák, tehát nem meglepő, hogy nem feltétlen értjük egymás gondolkodásmódját (élünk pár milliárdnyian, tehát minimum ennyiféleképp láthatjuk ugyanazt a világot). Persze ha a mögöttes érdeket is nézzük, könnyebb megérteni a másikat.. ;) Én max tippet adtam, belőled meg lehet, hogy a -kipufogókkal is- kereskedő szólt.

Jelen esetben nehéz volna nem érteni, miért ne akarna valaki a gyárilag titán(?) dobokból 1-2 óra alatt nyitottat csinálni, _ha_ nem elég hangos neki gyári állapotban.
Az egyenértékűség nem hit kérdése: ha hang kell (minek?), akkor párezerből megvan. Párezer vs. 100-200e ? Pár lóerő plusz kell..: csúcsszuper nyitott dob 12 le, tegyük fel, hogy tökszar, feleannyira jó a nyitott gyári 6 le. Ft/LE ?
Halkan jegyzem meg, sosem értettem azokat akik a gyári (egyébként igen drága) kipufogót belezik ki abból a célból, hogy valami nyitott sportdobos feelinget kölcsönözzenek a gépnek. Másrészt nem hiszem hogy egyenértékű alternatíva egy sportdobra ez a "megoldás". -szvsz-
Meg nem mindenki találta meg a neten, hogyan lehet a gyáriakból egy-egy darab perforált lemez /cső/ + hangtompító anyag + fúrógép segítségével nyitott slip-on dobokat készíteni...
Úgyhogy van remény ;)
Jó, de nem mki tud 180-ért szerezni.... Na meg alkuképes a cucc! Módjával....
Amíg 180-ért újjat kapsz addig nehéz lesz 200ért használtan "elsütni"
Hirdessed, mert utána mék hozzátok a duplatesóké'

http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Tomi! Beszéltünk ma telefonon. Azt gondolom egyértelmű hogy kisker is vagyunk
Megvan még a lyosimura humor herold?
Ha valakit esetleg érdekel van egy garnitúra Pirelli Superbike slick-em! Alig futott, 4,5-4,6 mélységű a kopásjelző. R6-ra raktam fel, de nem jött be rajta. Mérete: 120/70 és 190/55.
gyurkesz@freemail.hu
és egyben kisker is vagytok? vagy csak partnercégeknek forgalmaztok? mert gondolom akkor amiket itt megrendelek szegeden az mind tőletek jön... tetszenek a csízmák, onnan van a rendszámtartóm, az emelőm, a bukógombák stb. anyagilag ugyan ott vagyok nálatok, mintha itt rendelem meg szegeden /mert gondolom ők kapnak vmi kedvezményt/ ?
Díszbútorai
Mi vagyunk a Puma motoros csizmák, és cipők, valamint a Valter Moto hivatalos disztribútorai.
láttam a honlapotokon, hogy a "puma" is ott van, meg a "valtermotors" áruljátok is?
urak jo mocizast ,irany a balaton
elsö a postai ertesito,3+4 bocsi duplaztam ez van benne a levelben,borite´kon ott a cim ,a 2ik azzal ilyesztgetnek a vamosok ami a csomagon van es semmire nem kell ha privat a csomag,es ez maradt le
europaban euroban szamolnak,nem dolcsiban.de ezt nem pohi kerdezte.
de ott en tevedtem 350€ alatt nincs vamolas.
de itt vannak a scannelt kepek
Vagyok.
milleRR vagy fent?
Megjött a sisakom!