Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy nyifog a lengőkarom,mint az állat.
Nyif-nyif.
Alkoholmenteset!
Az nem lesz nehéz, mert mindíg kevés van belőlle
Ok, visszavonom csak dobj be egy sört az egészségemre
Vondd vissza, vagy nem állok meg igazoltatásnál!
Pohi barátunk!
Te ne nagyon emlegesd a rajzolást mert ellopjuk a krétádat !
Szerintem inkább hajma a hónalj alá szorítva, habár az vízi betegség ellen javalt no meg bakterokra hat, a mi barátunk meg szerelő.
Valami rontás van ezen a motoron vazze. Vidd el egy ördögűzésre. Lehet a szenteltvíz sisteregve párologna el a tankról.
Remélem nem lesz, sajnálnám a mocit meg, hogy mehetnék rajzolni na jó téged is
Remélem is szeszkazán . . .
Nagyon odafogok Én is figyelni,bár edddig is figyeltem,csak most nem elléggé.
Mostmár megtörtént.
A kormányvég legalább olyan szinű lessz mint a gép.
Péntekre hozzzák is és a kuplungkart is.
Szó szeint,majdnem szívrohamot kaptam amikor láttam,hogy ott lefekszik mellettem és egylábbal már nem tudtam megtartani,sajnos.
DE ENNÉL SÚJOSABB NE LEGYEN SOHA!
A második képen nem is látni semmit,amit azon látsz,azok csak a visszatökröződések.
Magát a karcokat nem tudom lefényképezni(6230i-vel)
Mert csak a tükröződést látni.
Ittvan 2 kép,itt karcos csak így nem is látni,csak szabadszemmel.
A 2. képedtől kiráz a hideg....
Bakker, részvét a mociért. Én nagyon oda figyelek, ha megállok 1.-be rakom, meggurírom előre amig megakad, sztender kihajt letámaszt leszáll, megmozgat, hogy stabil e, aztán engedem csak el. Egy kis lejtőn majdnem felborítottam én is.....mert nem volt 1-esben.
Nekem ma jöttek meg a jegyek! Kértem 3 L-es és 3 XL-es Zöld polót ,erre kaptam 6 XL-es pirosat! :) Sapka nuku ,azt mondták azt majd a helyszínen!
Jegyeket hol intézitek?Mennyi?
Mert mi beszéltünk róla,hogy jó lenne menni,de még senki nem tud semmit!
Nah, szerdán kötelező szervíz (6000), holnap meg megjön az új ruhám is... Asszem kiköltekeztem magam erra a hónapra is, bár még egy plexit szeretnék a motorra
Vatta + finomabb polír paszta csodákra képes! Az oldaltámásszal nem vagy valami nagy barátságban! Mással is megesett már a sztender móka ! Az 1000F 1/2 óráig egyensúlyozott az udvaron majd utána heveredett le a betonra, én se nyitottam le rendesen no meg zsírozni is kellett volna, utólag pótoltam.
A GP-re mi is készülünk!
Kössz szépen,de már intézik a kart is és a kormányvéget is.
De azért köszönöm.
Valóban,mostmás 10-szer megnézem.
részvét a mocikának, ezt a sztenderes dolgot sokan bejátszották már. Legalább tanulsz belőle, és 10x megnézed hogy stabilan áll e a motorod! Máskor még jól jöhet :))
Énis idegbajt kaptam amikor megfektettem a vacsiúj 2hetes apriliát, de ennyi volt az eddigi sérülés (KOPKOP), kívánom a Te motorodnak se legyen soha nagyobb baja!
üdv
Ha kell,kuplungkart tok intézni NAGYON OLCSÓN!Én is onnan vettem már pár dolgot...Ha gondolod!Üdv:B
Így néz ki most.
Nem is tudok róla jobb képet csinálni(tel:6230i-vel)
Nem vészes a tükröződést jobban lehet látni mint a karcokat.
Kuplungkar,kormányvég csere,(MilleRR már intézi)...ennyi...sajnos
Meg kifolyt egy kis hűtővizem a túlfolyón.

Nem győzök Tőle bocsánatot kérni,hogy ilyen FASZ voltam.
Ölelgetem ha kell ha nem.
ha körömmel sem lehet érezni próbáld meg kipolírozni, hátha..